UEFA Čempionų lygos finale – „FC Barcelona” triumfas

„FC Barcelona” – stipriausias Europos futbolo klubas. Tai paaiškėjo po UEFA Čempionų lygos finalo, kuriame Barselonos klubas 2:1 (0:1) įveikė Londono „Arsenal”.

Ši F.Rijkaardo auklėtinių pergalė garsiajame Paryžiaus „Stade de France” stadione Ispanijos klubo sirgaliams padovanojo pagrindinį Europos futbolo klubų trofėjų – Čempionų lygos taurę.

Rungtynes aktyviau pradėjo „Arsenal”: jau 3 minutę klubo puolėjas T.Henry turėjo puikią galimybę pelnyti įvartį, tačiau nesugebėjo iš kelių metrų įveikti vartininko V.Valdeso, kuris kojomis atrėmė prancūzo smūgiuotą kamuolį.

Po šalto dušo ” FC Barcelona” atsigavo: 18 minutę Ronaldinho perdavimas išvedė S.Eto`o vieną prieš „Arsenal” vartininką J.Lehmanną, kuris bandydamas apsiginti neleistinai pargriovė kamerūnietį. Už tai pagrindiniam Vokietijos futbolo rinktinės vartininkui buvo parodyta raudona kortelė. Pakeitęs J.Piresą, vartų ginti stojo M.Almunia.

Netekę pagrindinio vartininko, „Arsenal” futbolininkai nepalūžo ir pirmieji pelnė įvartį – 37 minutę S.Cambellas taikliu smūgiu galva išvedė į priekį A.Wengero auklėtinius.

45 minutę S.Eto’o turėjo galimybių išlyginti rezultatą, tačiau jo smūgiuotą kamuolį vartininkui pavyko ranka nukreipti į virpstą.

Puikią progą padidinti Londono klubo pranašumą 67 minutę turėjo F.Ljungbergas, tačiau V.Valdesas atrėmė švedo smūgį.

Netrukus, 70 minutę, „Arsenal” kapitonas T.Henry, atsidūręs vienas prieš vartininką, taip pat turėjo galimybę pelnyti įvartį, tačiau V.Valdesas vėl sužaidė patikimai.

Į lemiamą šturmą „FC Barcelona” pakilo rungtynių pabaigoje. S.Eto’o 76 minutę taikliu smūgiu išlygino rezultatą. Netrukus, 81 minutę, J.Belletti po gražaus H.Larssono perdavimo pelnė įvartį, kuris UEFA Čempionų lygos finale leido triumfuoti Ispanijos čempionams.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , .

1 atsiliepimas į "UEFA Čempionų lygos finale – „FC Barcelona” triumfas"