UAB „Krantas Travel“ metinė apyvarta išaugo 13 proc.

AB „Lisco Baltic Service“ valdoma UAB „Krantas Travel“ šiemet planuoja 7 proc. – iki 31,4 mln. litų – padidinti įmonės pardavimus. Bendrovės, teikiančios kelionių organizatoriaus paslaugas, pardavimų augimas siejamas su sparčiai augančiais atvykstamojo turizmo srautais ir Vilniaus pardavimų biuro perkėlimu į naujas patalpas miesto centre. 2005 metų pabaigoje rinkai pristačiusi aviabilietų rezervavimo internetu sistemą „Spustelk ir skrisk“, šiemet įmonė toliau plės aviabilietų pardavimų apimtis. „Krantas Travel“ poilsio kelionių pardavimai 2006 metais turėtų išaugti apie 10 proc.

2005 metais bendrovės apyvarta siekė 29,4 mln. ir buvo 13 procentų didesnė nei 2004 metais. Praeitų metų kompanijos pelnas sudarė 403,5 tūkst. litų. 2005 metais labiausiai išaugo įmonės keltų bilietų pardavimai – daugiau nei 30 proc. Sėkmingai buvo plėtojamos ir atvykstamojo turizmo paslaugos. „Krantas Travel“ pradėjus organizuoti Švedijos turistams skirtus savaitgalio turus į Klaipėdą, 2005 metais įmonės aptarnautų užsienio turistų skaičius išaugo 55 proc.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Ekonomika su žyma , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

1 komentaras į "UAB „Krantas Travel“ metinė apyvarta išaugo 13 proc."

  1. Nesuprantu

    „ne D.Cheney, o Rusija užsuko dujų čiaupus Ukrainai, juk ne D.Cheney, o Rusija kariauja vyno ir mineralinio vandens karą su Gruzija.“ Argi rusai PRIVALO parduoti dujas tik Ukrainai o pirkti vyną iš Gruzijos? Kur tada laisvoji rinka?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.