Apgynė čempionių titulą

„Heksos-CSM” tinklininkės per sezoną pralaimėjo vos dvejas rungtynes

Per šešerius Lietuvos moterų tinklinio lygos (LMTL) gyvavimo sezonus Kauno „Heksos-CSM” ekipa, treniruojama Jolitos Virbickienės ir Editos Simonavičienės, penkis kartus tapo šalies čempione.

Finalines varžybas baigė be nesėkmių

„Šiemet iškovoti aukso medalius buvo sunkiau nei anksčiau, nes mūsų komanda – viena jauniausių, jai atstovavo Kauno Centro sporto mokyklos auklėtinės.

Be to, neturėjome tikrų puolėjų, jų funkcijas dažniausiai atlikdavo jungiančiosios žaidėjos Agnė Zakarauskaitė ir Erika Kliokmanaitė, tačiau šis duetas varžovėms kėlė daugiausiai rūpesčių. Per visą sezoną patyrėme tik dvi nesėkmes”, – sakė „Kauno dienai” čempionių titulą apgynusių kauniečių vyriausioji trenerė J.Virbickienė.

Galingai Kauno atstovės žaidė finalinio ketvertuko varžybose.

Pirmajame ture Šiauliuose jos po atkaklios kovos 3:2 įveikė Jonavos „Achemą-KKSC”, 3:1 – „Šiaulius” ir Vilniaus „SM Taurą-VTC”. Antrajame ture Jonavoje „Heksos-CSM” tinklininkės visas trejas rungtynes laimėjo rezultatu 3:1 ir užėmė pirmąją vietą.

Alytiškių staigmena

Lietuvos čempionėmis, be A.Zakarauskaitės ir E.Kliokmanaitės, taip pat tapo Agnė Jovarauskaitė, Birutė Aleknavičiūtė, Justina Prekerytė, Simona Neniškytė, Viktorija Sirutytė, Jevgenija Samochina, Sandra Zmitrevičiūtė, Eglė Dabulytė, Ieva Daukšaitė ir Miglė Margevičiūtė.

A.Zakarauskaitė pripažinta geriausia nugalėtojų komandos žaidėja.

Sidabro medaliai įteikti „Achemos-KKSC” ekipai, bronzos – „SM Taurui-VTC”.

Pasak J.Virbickienės, šio sezono staigmena – tik penktoji Alytaus „Prekybos-Paramos” tinklininkių vieta. Alytiškės yra buvusios tarp šalies pirmenybių prizininkių.

Kauno „Atletas” užėmė 7-ąją vietą, „Heksos” 2-oji komanda – 10-ąją, Kauno „Centro sporto mokykla” – 11-ąją.

Norus varžo kuklus biudžetas

Truputį pailsėjusios, žaidėjos pradės rengtis paplūdimio tinklinio sezonui. J.Virbickienė viliasi, kad jos auklėtinės vėl išmėgins jėgas ir tarptautinėje arenoje.

Pernai Ukrainoje vykusiame Europos jaunių (iki 18 metų) paplūdimio tinklinio čempionate bronzos medalius iškovojo S.Zmitrevičiūtė ir šiuo metu Italijoje, „Serie A” ekipai „Marche Metalli Castelfidardo” atstovaujanti Indrė Sorokaitė.

„Tik dėl lėšų stokos šiemet nedalyvavome Baltijos moterų tinklinio lygos varžybose, kurios merginoms yra gera patirties mokykla”, – apgailestavo trenerė.

„Heksą-CSM” remia Kauno Centro sporto mokykla ir bendrovė „Milsa”.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , .