33 turas: „Treviso” kitąmet „Serie A” neberungtyniaus

Sekmadienį Italijos čempionate įvyko likusios aštuonerios 33-iojo turo rungtynės. „Juventus” namuose iškovojo lygiąsias rungtyniaujant su „Fiorentina”, pergales iškovojo „Milan”, „Lazio” bei „Roma”, paaiškėjo jos lygoje kitąmet neberungtyniaus „Treviso”.

Turino „Juventus” namuose sužaidė lygiosiomis su „Fiorentina” rezultatu 1-1. Svečių puolėjas Luca Toni šiose rungtynėse įmušė įvartį, taip tapdamas daugiausiai įvarčių per vieną sezoną įmušusiu visų laikų „Fiorentina” žaidėju.

17-ają rungtynių minutę „Juventus” gynėjas Jonathanas Zebina baudos aikštelėje pargriovė Luca Tonį ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį. Tačiau Luiso Jimenezo smūgį atsaugojo „Milan” vartų sargas Christianas Abiatti. „Fiorentina” į priekį išsiveržė 47-ą minutę, po dar vienos Jonathano Zebinos klaidos. Šįsyk prancūzas paliko laisvą aktyvujį Luca Tonį, kuriam beliko įveikti Christianą Abbiatį. Visgi „Juventus” sugebėjo išplėšti lygiąsias. Turino klubo kapitonas Alessandro Del Piero išlygino rezultatą po puikaus Patricko Vieira perdavimo.

„Milan” namuose sutriuškino „Chievo” ekipą rezultatu 4-1, nors pirmieji įvartį rungtynėse pelnė svečiai.

Sergio Pellissier 13-ają minutę įveikė „Milan” vartininką, taip išvesdamas savo komandą į priekį. Tačiau šeimininkai sugebėjo išlyginti po 15-os minučių, kuomet po Kakos perdavimo įvartį pelnė Alessandro Nesta, kuriam tai buvo vos trečiasis įvartis „Serie A” per visą karjerą. Nuo 62 minutės prasidėjo Kaka šou. Brazilas įmušė tris įvarčius, taip palaidodamas svečius iš Veronos bei garantuodamas savo klubui dviejų taškų pranašumą prieš sekančio turo varžovus „Inter”.

„Lazio” iškovojo itin sunkią pergalę, išvykoje rezultatu 3-2 įveikęs „Siena” klubą. Romos komanda iššvaistė dviejų įvarčių persvarą, tačiau sugebėjo atsitiesti ir Ousmane Dabo įvartis bei fantastiškas keturiasdešimt dviejų metų vartininko Marco Ballottos žaidimas leido „Lazio” įsirašyti tris taškus į savo sąskaitą bei turnyrinėje lentelėje aplenkti „Chievo” ekipą.

Kitas sostinės klubas AS „Roma” taip pat šventė pergalę, namuose 3-1 nugalėjęs „Lecce” ekipą. Šeimininkams du įvarčius pelnė brazilas Amantino Mančini. „Lecce” 39-ają minutę nepasinaudojo proga sušvelninti rezultato, kuomet 11 metrų baudinio realizuoti nesugebėjo Alexas Pinardi.

„Empoli” pratęsė savo gerą formą, namuose 2-1 įveikdamas sunkius laikus išgyvenančią „Sampdoria”. Pergalę šeimininkams atnešė du Antonio Busce įvarčiai.

„Parma” taipogi pratęsė savo sėkmingų rungtynių seriją, namuose 4-0 įveikdama „Reggina” ekipą. Mario Berettos vadovaujami „Parma” futbolininkai nepaliko savo varžovams jokių vilčių, kurie nuo 63 minutės žaidė dešimtyje.

Tuo tarpu „Treviso” svečiuose nusileido „Messina” ekipai rezultatu 1-3 ir šis pralaimėjimas reiškia, jog klubas kitais metais neberungtyniaus stipriausioje Italijos lygoje, kadangi pakilti iš iškritimo zodos Trevizo klubui vilčių nebeliko.

Kitose rungtynėse Italijos taurės pusfinalyje rungtyniaujantis „Palermo” išvykoje paskutinę minutę išplėšė lygiąsias 1-1 su „Cagliari” klubu.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

„Juventus” 1 – 1 „Fiorentina”

47` [0 – 1] Luca Toni

62` [1 – 1] Alessandro Del Piero

„Milan” 4 – 1 „Chievo”

13` [0 – 1] Sergio Pellissier

28` [1 – 1] Alessandro Nesta

62` [2 – 1] Kaka

71` [3 – 1] Kaka (11m)

90` [4 – 1] Kaka

„Siena” 2 – 3 „Lazio”

14` [0 – 1] Stefano Mauri

22` [0 – 2] Tommaso Rocchi

24` [1 – 2] Simone Vergassola

40` [2 – 2] Enrico Chiesa

50` [2 – 3] Ousmane Dabo

„Roma” 3 – 1 „Lecce”

20` [1 – 0] Amantino Mancini (11m)

23` [2 – 0] Christian Chivu

73` [3 – 0] Amantino Mancini

90` [3 – 1] Gennaro Delvecchio

„Empoli” 2 – 1 „Sampdoria”

29` [1 – 0] Antonio Busce

47` [2 – 0] Antonio Busce

60` [2 – 1] Francesco Flachi (11m)

„Parma” 4 – 0 „Reggina”

12` [1 – 0] Mark Bresciano

35` [2 – 0] Fabio Simplicio

65` [3 – 0] Matteo Contini (11m)

79` [4 – 0] Daniele Dessena

63` iš aikštės pašalintas Ivan Franceschini („Reggina”)

„Messina” 3 – 1 „Treviso”

14` [1 – 0] Sergio Floccari

15` [1 – 1] Dino Fava

71` [2 – 1] Giuseppe Sculli

73` [3 – 1] Arturo Di Napoli

„Cagliari” 1 – 1 „Palermo”

45` [1 – 0] David Suazo

90` [1 – 1] David Di Michele

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , , , , , .