Vilniaus „Lietuvos telekomas” – Valansjeno USVO 62:77

Vilniaus „Lietuvos telekomas” nesugebėjo pakartoti pernykščio triumfo moterų FIBA Eurolygos finaliniame ketverte. Vilnietės, neatsigavusios po pralaimėtų rungtynių prieš Samaros SGAU, kovoje dėl bronzos pralaimėjo Valansjeno USVO klubui 62:77.

Vilniaus klubui nepadėjo ir fantastiškas K.Douglas žaidimas – komandos lyderė pelnė 30 – beveik pusę komandos taškų.

Pirmojo kėlinio pradžioje, daugiausia J.Štreimikytės ir S.Valužytės, kurios pelnė po 4 taškus, pastangomis, „Lietuvos telekomas” pirmavo 9:7.

USVO ekipa atsakė spurtu 8:0. Tritaškį pataikė S.Le Drean, 5 taškus iš eilės pelnė S.Gruda ir varžovės priekyje 23:13.

Iniciatyvos ėmėsi K.Douglas, pelniusi 4 taškus iš eilės. Jai dvitaškiais pritarė I.Baranauskaitė ir I.Kubline.

Antrajame kėlinyje „Lietuvos telekomo” krepšininkės nesusitvarkė su USVO gynėja K.Harrower- po taiklaus jos tritaškio varžovės pasiekė rekordinę, 12 taškų persvarą – 35:23. Žaidėja iki antrojo kėlinio pabaigos pataikė visus 5 mestus tritaškius.

Vilnietės į tai atsakė klaidomis – kamuolį prarado K.Douglas, I.Kubline prasižengė puolime.

Iniciatyvos ėmėsi S.Valužytė, perimusi kamuolį ir pelniusi 2 taškus. Ją kėlinio pabaigoje pavadavo K.Douglas, taip pat perėmusi kamuolį ir pridėjusi 4 taškus.

Varžovės per du kėlinius spėjo įmesti 6 tritaškius iš 9. Vilniaus „Lietuvos telekomas” taškus pelnė dvitaškiais ir baudos metimais – du mesti tritaškiai tikslo nepasiekė.

Trečiojo kėlinuko pradžioje po 4 iš eilės V.Fonsecos taškų USVO padidino persvarą iki 14 taškų – 51:37.

Tačiau Vilniaus „Lietuvos telekomas” baltos vėliavos nekėlė – K.Douglas, per kėlinuką pelniusios 9 taškus, pastangomis, vilnietės laimėjo atkarpą 13:4 ir išsaugojo viltis pakovoti dėl Eurolygos bronzos.

Ketvirtąjį kėlinį USVO ekipa pradėjo spurtu 6:0.

Komandą bandė gelbėti dvitaškiu S.Valužytė ir tritaškiu K.Douglas priartino Vilniaus klubą 55:62.

Antroje kėlinio pusėje vilnietėms pritrūko parako – per 7 minutes „Lietuvos telekomo” krepšininkės pelnė 5 taškus.

Priešpaskutinę ketvirtojo kėlinio minutę J.Digbeu tritaškis palaidojo paskutines Vilniaus klubo viltis pakeisti rungtynių rezultatą. 75:60 – varžovės tapo nebepavejamos.

„Lietuvos telekomas”: K.Douglas – 30, S.Valužytė – 14, J.Štreimikytė – 8, I.Baranauskaitė – 6.

USVO: K.Harrower – 21, S.Kireta – 15, S.Le Drean ir V.Fonseca – po 11.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , , , , , .