Pirmas trofėjus – „Ekranui”

Vakar Palangoje paaiškėjo pirmo šį sezoną šalies futbolo trofėjaus savininkas. Kurorte buvo sužaistos praėjusių metų Lietuvos čempiono Panevėžio „Ekrano” ir taurės laimėtojo „Kauno” supertaurės rungtynės.

Aktyviau mačą pradėjo „Ekranas” ir 19-ą minutę pelnytai išsiveržė į priekį. Povilui Lukšiui iš dešiniojo krašto sėkmingai perdavus kamuolį po metų pertraukos į „Ekraną” sugrįžęs latvis Ruslanas Michalčiukas aplenkė gynėją ir pelnė pirmą įvartį.

Po pertraukos kauniečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir 75-ą minutę turėjo puikią progą išlyginti rezultatą. Tačiau legionieriaus iš Lenkijos Arkadiuszo Klimeko smūgiuotą kamuolį lietė „Ekrano” vartininkas Arvydas Skrupskis ir jis atsimušė į skersinį. Tai išgelbėjo panevėžiečių vartus.

Kauniečių padėtis dar labiau komplikavosi 81-ą minutę. Komandos kapitonas Tomas Kančelskis 76-ą minutę buvo įspėtas dėl šiurkščios pražangos, o dar po 5 minučių už teisėjo Audriaus Žutos, su kuriuo anksčiau kartu žaidė, įžeidimą gavo antrą geltoną kortelę ir turėjo palikti aikštę. Už tai futbolininkui teko išklausyti tūžmingą komandos vyriausiojo trenerio Eduardo Malofejevo pamokslą.

Klausimą, kas nugalės, „Ekranas” išsprendė 88-ą minutę. Mantas Savėnas efektingai suklaidino tris varžovus ir nestipriu, bet taikliu smūgiu pelnė antrą komandos įvartį.
Po minutės „Kauno” bosnis Edinas Pehličius mėgino perduoti kamuolį į baudos aikštelę, šis pataikė Alfredui Skroblui į ranką ir į „Ekrano” vartus” buvo skirtas 11 metrų baudinys. Jį įmušė gruzinas Givi Kvaracchelija. Per likusį laiką „Kaunui” nieko pavojingo prie panevėžiečių vartų sukurti nepavyko.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.