Sutuoktinių laimę bei darbą šeimoje lemia ne tik žvaigždės. Pasirodo, renkantis gyvenimo draugą ar draugę reikia paisyti net ir to, kelintas vaikas jis buvo šeimoje. Šis faktas gali labai daug pasakyti apie sutuoktinių tinkamumą vienas kitam. Mokslininkų teigimu, užaugę tarp brolių ir seserų ar vienturčiai vaikai išsiugdo skirtingus įpročius, charakterio bruožus. Pateikiame mokslininkų pastebėjimų.
Vyriausias vaikas
Iš pradžių šis vaikas auga vienas. Vėliau gimsta naujagimis, kuris jau reikalauja daugiau tėvų dėmesio. Vyresnysis greitai suvokia, kad jo vaidmuo šeimoje taip pat keičiasi.
Nors jis dar gana nedidelis, jo pareiga – saugoti ir prižiūrėti mažylį, rodyti jam pavyzdį. Taip vyresnysis įgija daug lyderio savybių. Jis mokosi vadovauti, auklėti, jausti atsakomybę.
Vyriausia sesuo iš seserų. Paprastai ji išauga ryški, nepriklausoma, stipri asmenybė, sugebanti pasirūpinti savimi ir artimaisiais. Ji sunkiai priima kitų pagalbą bei patarimus, apie viską turi savo tvirtą nuomonę.
Tokiai merginai geriausias partneris bus jauniausias ar bent jaunesnis seserų brolis. Jis dar augdamas įpranta šalia savęs jausti stipresnes moteris.
Šiai merginai gali tikti ir jaunesnis iš brolių ar net vienturtis, nes jis neįpratęs būti savarankiškas ir ją priims kaip motiną.
Vyriausia brolių sesuo. Tokios moters gyvenime vyrai bus patys svarbiausi.
Ji su džiaugsmu galėtų mesti darbą ir rūpintis vyru, nurodinėti jam gyvenimo tikslus, auklėti vaikus, rūpintis namais.
Jai partneriu taip pat geriausiai tiktų jauniausias seserų brolis, kuris sugebės ją pripažinti lydere. Tokia merginai gali tikti ir jaunesnis brolių brolis, tačiau tokioje sąjungoje gali kilti nesutarimų intymiuose santykiuose.
Labiausiai netinkanti pora tokiai merginai – vyriausias brolių brolis. Tokioje šeimoje bus nuolat ginčijamasi, aiškinamasi, kuris kurio turi klausyti, kas yra šeimos galva.
Vyriausias brolių brolis. Be abejo, jis šeimoje stengsis būti lyderiu, nes tokie asmenys beveik visose srityse išsikovoja lyderio pozicijas.
Toks vyras sugeba organizuoti bei priimti pagrįstus sprendimus. Matyt, ne atsitiktinai daugiau nei pusė Amerikos prezidentų buvo vyriausi broliai šeimose.
Tokiam vyriškiui geriausia partnerė – jauniausia brolių sesuo, šeimoje įpratusi vaidinti antraeilį vaidmenį.
Jei toks asmuo veda brandžiame amžiuje, partnerė gali būti ir vyresnė brolių sesuo, nes jos lyderiavimas šeimoje vis dėlto ne toks kategoriškas, ir ji gali tapti tikrai gera gyvenimo drauge.
Pats blogiausias atvejis, jei vyriausias brolių brolis pasirinktų vyriausiąją seserų seserį: jų gyvenimas bus panašus į dviejų monarchų vienoje pilyje.
Vyriausias seserų brolis. Su juo bendrauti lengviau nei su vyriausiu brolių broliu. Jam geriausia pora – jauniausia brolių sesuo.
Būtent su tokia mergina jam pavyks nustatyti tokius santykius, prie kurių jis pripratęs. Jei jis ves vyriausiąją brolių seserį, nesutarimai dėl lyderiavimo šeimoje kils nuo pat bendro gyvenimo pradžios.
Jauniausia seserų sesuo jam gali pasirodyti perdėtai mandagi, besimaivanti, nors ir pripažįstanti jo autoritetą. Labiausiai jam netinkanti pora – vyriausia seserų sesuo.
Jauniausias vaikas
Jauniausias vaikas šeimoje įpranta būti „mažyliu”. Jam šio jausmo nesiseka atsikratyti iki pat senatvės. Augdamas šeimoje jis įpranta savo tikslų siekti kaprizingu užsispyrimu, dažnai vaizduodamas įsižeidusį arba stengdamasis „sužavėti”. Pastarąjį bruožą išugdo patys tėvai, nuolat jį nepelnytai girdami, aukštindami. Toks elgesys partneriui greitai gali atsibosti.
Jauniausia iš seserų. Ji paprastai išauga linksma ir lengvabūdiška, linkusi į avantiūras. Ji gali būti kaprizinga, neorganizuota.
Į vyrus jai geriausiai tinka vyresnis seserų brolis. Jis su tokia asmenybe „susidoros”, nes patirtis padės gerai matyti visus jos kaprizus, gudrybes.
Su vyresniu brolių broliu vargu ar santuoka bus vykusi, nes nė vienas jų neturės patirties, kaip lygiateisiškai elgtis su priešingos lyties atstovu.
Tačiau pats blogiausias atvejis, jei tokia mergina ištekės už jauniausio brolių brolio. Šeima bus visiškai nedarni, nes nė vienas jų nesugebės jai vadovauti. Vargu ar ji išsilaikys.
Jauniausia brolių sesuo. Tai optimistiška, patraukli, įdomi moteris. Augdama ji įpranta jaustis esanti ypatinga.
Šis jausmas ją lydi visą gyvenimą. Ji labiau mėgsta vyrų draugiją ir turi didelį pasisekimą.
Mokslininkai pastebėjo: kuo daugiau tokia asmenybė turi brolių, tuo sunkiau jai išsirinkti gyvenimo draugą. Ji visada stengiasi turėti kelis bičiulius, patikėtinius tarp vyrų.
Geriausias vyras jai būtų vyresnysis seserų brolis, o blogiausias – jauniausias brolių brolis. Ji tokių ir nemėgs.
Jauniausias brolių brolis. Tai visiškai nenuspėjama asmenybė: nuovokus, kaprizingas, linkęs maištauti.
Jis komunikabilus, tačiau su moterimis paprastai būna pernelyg griežtas. Jis neturi patirties su priešingos lyties asmenybėmis, todėl jų prisibijo.
Dažniausiai šitą trūkumą jis maskuoja, vaidindamas klouną, maivydamasis.
Tokiam geriausia pora – vyresnė brolių sesuo, nes ji artima motinos tipui. Jis galės savo gyvenimo kontrolę patikėti tokiai asmenybei, o ji sugebės savo vaidmenį atlikti, jo nepabrėždama, neįžeisdama ambicijų.
Sunkiausiai jam seksis sugyventi su jauniausia seserų seserimi, nes nė vienas iš tokių sutuoktinių nepanorės prisiimti šeimos, buities rūpesčių.
Jauniausias seserų brolis. Jis pripratęs jausti moterų globą ir mano, kad šios jį dievina ir yra pasirengusios jam patarnauti.
Kuo stipresnė buvo seserų globa, tuo sunkiau toks vyriškis sugebės rasti deramą vietą savoje šeimoje.
Įsitikinęs savo teisumu, jis nuolat maištaus.
Kuo daugiau toks vyras turi seserų, tuo sunkiau jam išsirinkti žmoną.
Geriausiai jam tinka vyresnioji brolių sesuo, nes ji įpratusi globoti vyrus.
Tačiau ir tokia žmona turi iš anksto žinoti svarbų dalyką: ką toks vyras bevestų, jo seserys nesiliaus kištis į jo gyvenimą.
Vienturtis vaikas
Vienturtis vaikas dažniau nei kitų šeimų vaikai paveldi savo lyties tėvų charakterį.
Pavyzdžiui, mergaitė, kurios motina buvo brolių jauniausia sesutė, išaugs nepastovi, linkusi į flirtą, koketavimą.
Vienturtis berniukas nepripratęs artimai bendrauti su kitais vaikais, todėl jam kur kas sunkiau seksis bendrauti ir su žmona kasdieniame gyvenime.
Ir iš jos toks vyras nepriims nei „saldumo”, nei „kartumo”, todėl sunkiau suvoks ir tarpusavio santykių pakitimo priežastis.
Vienturtis sūnus – tėvų numylėtinis, jų nuolatinio žavėjimosi objektas.
Todėl ir suaugęs bet kokias meilės apraiškas savo adresu jis priima kaip įprastą reiškinį, būtinybę.
Jis sunkiai pripranta prie lygiateisių santykių, iš žmonos reikalauja, kad ši tik visokeriopai lengvintų jo gyvenimą, nieko nereikalaudama, net nepasilikdama jokių teisių.
Vienturtis neblogai sugyventų su jauniausia ar jaunesne brolių seserimi, nes galėtų jai vadovauti. Tik vargu, ar tokia žmona jausis laiminga: sąjunga paprastai būna tik vienpusiška, kitam aukojant savąjį „aš”.
Gali jis sugyventi su vyresne brolių ar seserų seserimi, nes ši perims rūpestingos motinos vaidmenį.
Pats netinkamiausias jo pasirinkimas – vienturtė.
Ji paprastai įpratusi šeimoje būti „princese”.
Ir suaugusi ji iš aplinkinių, ypač iš vyrų, laukia išskirtinio dėmesio, hiperglobos. To reikalaus ir iš savo vyro.
Todėl partneriu jai geriausiai tiktų vyresnysis seserų brolis arba vyriausias.
Labiausiai nevykęs pasirinkimas – vienturtis.
Vetusta Prišmantienė
tai jau isitikinau, kai vyras buna jaunelis is seseru ar broliu 🙁
🙁
🙁
🙁
🙁
🙁
🙁
🙁
🙁 🙁