Ūkio bankas rems ne tik Lietuvos sportininkus

Ūkio bankas tapo Škotijos Eidinburgo futbolo klubo „Heart of Midlothian“ rėmėju. Rėmimo sutartis pasirašyta vieneriems metams.
„Remdamas vieną žinomiausių ne tik Škotijoje bet ir visame futbolo pasaulyje klubų, bankas siekia padidinti savo vardo žinomumą užsienyje bei atkreipti potencialių partnerių ir investuotojų dėmesį į banko veiklą,“ – sako Ūkio banko Valdybos pirmininkė Edita Karpavičienė.

„Jau esame skelbę apie ketinimus atidaryti banko atstovybę Škotijoje, kas suteiktų mums galimybę ateityje tapti finansiniu tarpininku tarp Didžiosios Britanijos ir Rytų šalių rinkų. Darbo patirtis tiek rytų tiek vakarų rinkose suteiks mums konkurencinį pranašumą“, – pabrėžia banko Valdybos pirmininkė. – Manome, kad tarptautiniu mastu žinomo sporto klubo rėmimas prisidės prie mūsų verslo užsienyje plėtojimo“.

Ūkio banko atstovybės jau yra atidarytos Rusijos ir Ukrainos sostinėse. Lietuvoje veikia 38 banko klientų aptarnavimo padaliniai.

Futbolas yra viena iš strateginių banko paramos krypčių. Jau kelerius metus bankas vysto šią veiklą Lietuvoje. Šiais metais Ūkio bankas tapo pagrindiniu Lietuvos futbolo rinktinės rėmėju, jis nuolat teikia paramą Kauno apskrities futbolo rėmimo fondui, futbolo ir beisbolo klubui „Kaunas“.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma .

1 atsiliepimas į "Ūkio bankas rems ne tik Lietuvos sportininkus"

  1. nafania

    na kur jau Romanovui nusipirkus kluba neparemti jo banko pinigais:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.