7 rekordai per 3 dienas po vienu stogu

Kovo 13 dieną, pirmadienį, prekybos ir laisvalaikio centre „Mega” buvo pasiekti 7 nauji Lietuvos rekordai, kuriuos įvertino, patvirtino ir oficialiai užregistravo agentūra „Factum”.
Nuo penktadienio iki vakar didžiausiame Kauno prekybos centre vyko „MEGA rekordų dienos”. Po renginio užregistruoti nauji šalies rekordai, tarp kurių neplanuotai pateko „Mega” simbolis – koralinio rifo akvariumas.
Giliausiu šalyje pripažintas akvariumas preliminariais pamatavimais yra 10,65 m aukščio. Jo išmatavimus dar ketinama patikslinti projektavimo brėžiniuose.
„Akvariumo rekordas mums buvo staigmena, nes mes niekada neakcentavome jo gylio. Jis yra didžiausias Europoje prekybos centruose įrengtas akvariumas savo tūriu, tačiau į jo aukštį dėmesį atkreipti paskatino į renginį atvykę „Factum” atstovai”, – teigė „Mega” prekybos ir laisvalaikio centro rinkodaros vadovė Natalija Platonova.
Taip pat buvo užregistruotas ilgiausias per trumpiausią laiką išspausdintas pirkimo kvitas. Tris dienas „Mega” lankytojai galėjo prisidėti prie šios akcijos atnešdami savo pirkimo kvitus, kuriuos suklijavus gavosi 2452,7 m ilgio juosta.
„Ankstesnis panašus rekordas – beveik 24 km ilgio pirkimo kvitas – buvo pasiektas per pusę metų. „Mega” čekis unikalus tuo, jog jo rekordas pasiektas daugelio žmonių iniciatyva ir per neįtikėtinai trumpą laiko tarpą”, – komentavo „Factum” atstovas Laimis Bratikas.
Originaliausias renginio metu pasiektas rekordas buvo didžiausia – net 2,62 m pločio ir 2,98 m ilgio – vaisių mozaika. Jai sukurti buvo naudojami 11 rūšių vaisiai, kuriuos akcijai dovanojo prekybos centras „Rimi Hypermarket”. Mozaikoje vaizduojama Lietuva, kurios viduryje – „Mega” širdis.
Kiti naujai registruoti rekordai – didžiausias vašeliu nertas kilimas, ilgiausias šalikas, didžiausias lagaminas ir gausiausia nesikartojančių šaukštelių kolekcija – „MEGA rekordų dienomis” buvo pirmąsyk pademonstruoti viešai. Jų išmatavimai dar bus tikslinami agentūros „Factum” atstovų.
Naujieji rekordai buvo eksponuojami kartu su 15 anksčiau užregistruotų stulbinamų pasiekimų šalies mastu. Tai pirmą kartą Lietuvoje organizuota tokio pobūdžio paroda.
Parodoje prekybos ir laisvalaikio centro lankytojai galėjo savo akimis apžiūrėti net 282,10 m ilgio gintaro karolius, 2,23 m pėdos ilgio batą, mažiausią lazerinį gydymo prietaisą, mažiausias megztas pirštines, mažiausią – vos 0,86 cm aukščio – bokalą, mažiausią skrynią, mažiausią išradimu pripažintą žaidimą ir kitus eksponatus.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Įvairenybės su žyma , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.