„Žalgiris” sutriuškino „Barons” krepšininkus

Šeštadienį BBL čempionato rungtynėse, Kauno „Žalgiris” savo aikštėje, rezultatu 98:77, sutriuškino Rygos „Barons” krepšininkus iš Latvijos.

Pirmajame kėlinyje sėkmingiau startavo svečiai, kurie atidarė savo taškų sąskaitą taikliu dvitaškiu metimu. Tačiau netrukus tuo pačiu atsakė ir žalgiriečiai, pasižymėjo T.Beardas. Sužaidus dvi minutes – 2:2. Rungtynių pradžioje aktyvesni buvo „Barons” krepšininkai, tačiau po S.Serapino tolimo metimo, Kauno klubas išlygino rezultatą – 5:5. O po D.Lavrinovičiau tritaškio, Lietuvos čempionai įsiveržė į priekį – 8:5. Įpusėjus mačui, rezultatas nebuvo pasikeitęs, nes tiek viena, tiek kita komanda geriau gynėsi, nei atakavo. Likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes, po G.Gusto tolimo metimo, svečiai vėl susigrąžino pranašumą – 10:11. Tačiau padėtį iš karto pataisė V.Ginevičius, pastarasis pelnė du taškus su varžovo pražanga. Baigiantis ketvirčiui, žalgiriečiai įsismarkavo, agresyviai gynėsi ir pamažu perėmė iniciatyvą, likus žaisti vieną minutę – 19:11 „Žalgirio” naudai. Po dešimties dvikovos minučių – 23:14 Lietuvos čempionai priekyje.

Antrajame ketvirtyje ekipos apsikeitė taikliais tolimais metimais.Sužaidus dvi minutes šioje rungtynių dalyje, aštuonių taškų „Žalgirio” persvara – 27:19. Po K.Andersono tritaškio, „Žalgirio” pranašumas padidėjo iki dešimties – 32:22. Lietuvos čempionai ir toliau ana taikliai metė nuo tolimų distancijų, tačiau labiau nutolti nuo varžovų neleido klaidos. Įpusėjus kėliniui, po D.Šilinskio dvitaškio – 37:29. Žalgiriečiai kontroliavo rungtynių eigą, tačiau „Barons” ekipa taip pat nebuvo linkusi per anksti nuleisti rankų ir neleido pavojingai atitrūkti šeimininkams. Likus žaisti tris minutes, po dar vieno K.Andersono tritaškio – 43:32 „Žalgiris” priekyje. Iki pat didžiosios pertraukos kauniečiai nemažino rungtynių tempo ir padidino savo pranašumą – 53:38.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė, sužaidus dvi minutes žalgiriečiai nei per žingsnį neleido priartėti Rygos „Barons” krepšininkams – 58:43. Labai sėkmingai „Žalgirio” gretose žaidė D.Lavrinovičius, kuris, dar neįpusėjus trečiajam ketvirčiui, buvo pelnęs 17 taškų. Aukštaūgis taip pat labai naudingas buvo gynyboje. Po D.Lavrinovičiaus ir T.Beardo tritaškių – 70:50 Lietuvos čempionų naudai. Likus žaisti dvi minutes, solidi šeimininkų persvara – 77:54. Po trisdešimties minučių „Žalgirio” pranašumas jau nekėlė jokių abejonių – 83:54.

Paskutinė mačo dalis buvo tik formalumas, sužaidus tris minutes, „Žalgiris” pirmavo net 26 taškų skirtumu, o po S.Serapino tritaškio, pranašumas išaugo iki 29 ir mačo baigtis jau niekam nekėlė abejonių. Šeimininkai pranoko „Barons” klubą pagal visus žaidybinius komponentus, tačiau iki mačo pabaigos taip ir nesugebėjo pelnyti šimtojo taško. Galutinis rezultas – 98:77.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , .