„…Paciento lūkesčiai neatitiko chirurgo galimybių”, – pasakė chirurgas. Ir patikslino: „Todėl pacientas numirė…”
Antrąjį sakinį, ačiū Dievui, sugalvojau aš. O pirmąjį paraidžiui nurašiau iš TV laidos „Grožio fabrikas”.
O prieš tai ekrane beveik visą savaitę skambėjo moterišku balsu įskaitytas, tačiau Kristupo Krivicko stiliumi parašytas anonsas: „Niekas. Nebus. Nutylėta. Mes. Jums. Papasakosime. Visą. Tiesą. Ieškosime. Atsakymo. Į. Visus. Klausimus.”
Todėl tądien prie ekranų ir susirinko žmonės. Nes tiesą iš ekranų dabar išgirsi retai.
Tiesa buvo pagarsinta dainininkės Gintarės Karaliūnaitės lūpomis: „Ausys – gerai,” – pasakė ji. – O nosis – blogai. Chirurgas nepripažino savo klaidų, todėl neturi teisės operuoti. Tačiau „Grožio fabrikui” aš pretenzijų neturiu.”
Paskui – ant gražios parduotuvės laiptų – turbūt graži žurnalistė (ekrane jos niekas nematė) – keturiolikai tos parduotuvės pirkėjų rodė dvi Gintarės Karaliūnaitės nuotraukas: vieną gražią ir vieną negražią. Ir visi patvirtino: ta pirmoji nuotrauka – gražesnė.
Ir aš savo albume turiu vieną gražią ir vieną negražią savo nuotrauką. Jeigu gražią Jums parodyčiau, ir Jūs galėtumėte kadais man pilvą operavusį chirurgą pagirti. Bet ne apie chirurgus gi čia mes, o apie Visą Tiesą. Taigi…
Plastikos chirurgas – toks ponas D.R. – iš tiesų dalį tiesos pasakė: „Išvaizda – nesvarbu,” – porino jis iš ekrano. – Svarbu pagerėjęs kvėpavimas.” Laidon pakviesta psichologė tvirtino, kad – galbūt – pacientė išsprendė psichologines problemas. Arba – galbūt – ji jų neišsprendė. Tiesiog psichologė padėjo „užkišti” eterio laiką.
Dar vienas pakviestasis – chirurgas V. S. – paaiškino, kad dainininkams dažnai taip atsitinka. Ir palygino mūsų Gintarę su ne mūsų Michelu Jacksonu.
O aš vis sėdėjau prie ekrano ir vis laukiau ylos iš maišo išlendant. T.y. Žadėtosios Tiesos.
Tiesa iš maišo pabandė išlįsti. Žurnalistė (ta, kurios niekas nemato ir kurią dainininkė Gintarė vadina vaizdo režisiere) pagaliau paklausė: „O gal jūs, Gintare, supykote ant mūsų visų todėl, kad Kristupas Krivickas, pasiūlęs Jums „Grožio fabriko” vedėjos vietą, vėliau tos vietos jums nebedavė?”
„Oi, ne.” – pasakė Gintarė. „Visai ne! Ausys gerai, o nosis – blogai…”
Čia laida (mano manymu) jau turėjo baigtis. Bet matyt dar liko neužpildyto eterio laiko, ir ekrane ėmė rodytis žmonės, jau pabuvoję „Grožio fabrike” ir – jų manymu – gražesniais tapę. Jie visi išsijuosę tą fabriką gyrė. Tik žiūrovams, į juos žiūrintiems, nebuvo aišku, už ką. Na, gal … už nemokamai sutaisytus dantis…
„Nebus iš jos Klaudijos Shifer,” – viename pirmųjų lietuviškų „Grožio fabriko” spektaklių apie Gintarę sakė plastikos chirurgas D.R.
Tačiau po operacijos ir ypač po to, kai dainininkė nelaiminga tapo, kai kas Lietuvoje pirmąsyk sužinojo, kad turime estrados žvaigždę G.Karaliūnaitę. Vadinasi, jos reitingai pakilo.
O nusmukusius „Grožio fabriko” reitingus – be abejonės – pakėlė netikras ir išpūstas „Visos Tiesos” skandalėlis su skandalingąja dainininke norinčia tapti G. K.
Nebūčiau parašęs Jums viso šito, tai ir aš būčiau mažiau žinomas.