„Bulls” ir D.Songaila šventė pergalę Čikagoje

NBA čempionate Rytų konferencijos Centrinio pogrupio autsaideris Dariaus Songailos „Chicago Bulls” klubas (24 pergalės ir 29 pralaimėjimai) namuose 97:91 (28:19, 20:33, 26:24, 23:15) nugalėjo „Milwaukee Bucks” (27/27) krepšininkus.

Lietuvis aikštelės šeimininkams pelnė 4 taškus, po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo bei surinko tris pražangas. Per 21 su puse minutės D.Songaila pataikė 2 dvitaškius iš 8.

26 taškus į svečių krepšį įmetė Kirkas Hinrichas. „Bucks” gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Maiklas Redas (30 tšk.).

Žydrūno Ilgausko bei Martyno Andriuškevičiaus „Cleveland Cavaliers” klubas svečiuose 107:116 (21:28, 28:31, 31:28, 27:29) pralaimėjo „Philadelphia 76ers” komandai.

Ž.Ilgauskas į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 27 taškus, po krepšiais atkovojo 9 kamuolius, blokavo varžovo metimą bei surinko dvi pražangas. Per 31 minutę jis pataikė 10 dvitaškių iš 17 bei 7 baudų metimus iš 10. M.Andriuškevičius per 47 žaidimo sekundes niekuo nepasižymėjo.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Lebronas Džeimsas – 33 taškai, 6 sugriebti ir 2 perimti kamuoliai bei 5 rezultatyvūs perdavimai. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Alenas Aiversonas (29 tšk.).

„Cavaliers” klubas Rytų konferencijos Centriniame pogrupyje su 32 pergalėmis ir 22 pralaimėjimais užima antrąją vietą.

Arvydo Macijausko „New Orleans-Oklahoma City Hornets” klubas Oklahomoje 76:82 (23:12, 18:23, 24:22, 11:25) pralaimėjo „Utah Jazz” krepšininkams.

Be lietuvio rungtyniavusiai „Hornets” ekipai 18 taškų pelnė Krisas Paulas. Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Andrejus Kirilenka – 17 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 8 blokuoti varžovų metimai.

Vakarų konferencijos Pietvakarių pogrupyje „Hornets” krepšininkai (29 pergalės ir 25 pralaimėjimai) tebėra ketvirti.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , .