Antikorupciniam arsenalui – naujas ginklas

Kovotojai su korupcija ieškoma būdų užkirsti kelią neteisėtam valdininkų praturtėjimui. Panacėja esą turėtų tapti privalomas viešajame sektoriuje dirbančių asmenų išlaidų deklaravimas.

Vakar posėdžiavusi Seimo Antikorupcijos komisija pritarė Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) siūlymui sudaryti specialią tarpžinybinę darbo grupę, kuri parengtų įstatymų pataisas, numatančias privalomą valstybės tarnautojų vartojimo ir turto įsigijimo išlaidų deklaravimą.

Tokia pareiga pirmiausia tektų politikams, viešojo sektoriaus tarnautojams, jų šeimos nariams ir galėtų būti perkeliama susijusiems tretiesiems asmenis.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika.

4 atsiliepimai į "Antikorupciniam arsenalui – naujas ginklas"

 1. TYCIA PER VELAI

  iskart reikejo, kai tik buvo atkurta nepriklausomybe !!! 🙄

 2. MERFISE@ONE.LT

  As abejoju ar pades – juk , matet, kaip nusikalteliai butus Laisves al. tik po 40 Lt uz kvadrata nusiperka. Vadinasi kazkam pinigeliai nubyra..Ir kam cia tos deklaracijos ???;)

 3. Juozas

  Jei ir padės, tai tik spyriai į užpakalius, skrydžiai ir nusileidimai kalėjimuose su viso turto pas jų ir jų giminių konfiskavimu. Na, o taip ši chėbrytė gyveno, gyvena ir gyvens neleisdama įvesti tvarkos Lietuvėlėje. Jiems to nereikia mirtinai ir nemanykit, kad kirs šaką ant kurios patys sėdi. Netikėkit tos mafijos rengiamais parodomaisiais spektakliais (kova su savimis pačiais). Ar neatėjo laikas vėl jiems parodyti iš kur kojos dygsta? O tai jie mano, kad šitokiom patyčiom iš žmonių jie sėkmingai išgyvendino visus aktyvius Lietuvos gyventojus svetur ir dabar jau gali daryti visai ką tik nori.

 4. Vilniete

  🙂 man tai prikolas tame,kad çia jie tik sako kas nutiktU tokioje situacijoje..nieks cia savo subines nejudins-kazkam kisi duos ir vel visi gyvens bednai ir laimingai.. 😕 🙄

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.