„Pacers” pralaimėjo NBA čempionams

Po keturių pergalių iš eilės trečiąją vietą Rytų konferencijos Centriniame pogrupyje užimantis Šarūno Jasikevičiaus „Indiana Pacers” (25 pergalės ir 23 pralaimėjimai) NBA pirmenybių mačą namuose 88:92 (21:25, 17:18, 24:19, 26:30) pralaimėjo visos Vakarų konferencijos bei Pietvakarių pogrupio lyderei, čempionės titulą ginančiai „San Antonio Spurs” (40/10) ekipai.

Lietuvis aikštelės šeimininkams pelnė 10 taškų, po krepšiais atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo bei prasižengė. Per beveik 17 su puse minutės Š.Jasikevičius pataikė abu tritaškius bei 2 dvitaškius iš 6.

Vakarų konferencijos Šiaurės Vakarų pogrupio lyderis „Denver Nuggets” (28/25) klubas su Linu Kleiza svečiuose po pratęsimo 120:112 (25:20, 28:29, 27:25, 22:28, 18:10) nugalėjo ketvirtąją poziciją pogrupyje užimančius „Seattle SuperSonics” krepšininkus.

L.Kleiza per 25 žaidimo sekundės šiame mače nepasižymėjo.

Rytų konferencijos Centrinio pogrupio autsaideris Dariaus Songailos „Chicago Bulls” (22/28) klubas išvykoje 97:91 (29:25, 22:25, 25:17, 21:24) nugalėjo antrąją poziciją Vakarų konferencijos Ramiojo vandenyno pogrupyje užimančią „Los Angeles Clippers” komandą.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 12 taškų, po krepšiais atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei surinko 3 pražangas. Per beveik 22 minutes D.Songaila pataikė 6 dvitaškius iš 11.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , .