Lyderių dvikova – ir vėl be intrigos

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate baigėsi trečiojo rato kovos. Penkioliktajame ture vėl buvo laukiama intrigos – Marijampolėje „Arvi” žadėjo mesti iššūkį daugkartinėms šalies čempionėms Vilniaus „Lietuvos telekomo” krepšininkėms.

Tačiau vilnietės šventė eilinę pergalę 88:71, o vienintelė intriga buvo ta, jog „Arvi” joms pralaimėjo mažiausiu skirtumu šį sezoną. Tačiau po trijų kėlinių „Lietuvos telekomas” pirmavo 70:39 ir tik atleistos vadžios paskutinįjį ketvirtį leido šeimininkėms išvengti skaudesnio pažeminimo.

„Lietuvos telekomas” nepasigailėjo ir „LKKA-Kauno” komandos, sutriuškinusios ją 100:61.

Vilniaus komandos treneriai abiejuose mačuose leido parungtyniauti ir stipriausioms žaidėjoms, ir atsarginėms.

„Rungtynes su „Arvi” baigėme be pagrindinių žaidėjų, norėjome jas patausoti, kad netyčia negautų traumų. Tačiau taktikos naujovių nebandėme, nes varžovės – ne pačios pajėgiausios. Keletą naujų derinių šlifuosime treniruotėse ir rungtynėse su vaikinais, nes su stipriais moterų klubais mums nepavyko suderinti draugiškų varžybų tvarkaraščio”, – sakė „Lietuvos telekomo” vyriausiasis treneris Algirdas Paulauskas.

„Lietuvos telekomas” rengiasi Eurolygos ketvirtfinalio dvikovai su Pėčo „MiZo” (Vengrija). Pirmasis mačas bus žaidžiamas Pėče vasario 21 dieną.

Kauno „Laisvė” du kėlinius turėjo vargo su Vilniaus „Lintel 118” ekipa. Jaunąsias „Lietuvos telekomo” dubleres „Laisvė” palaužė trečiajame kėlinyje, laimėjusi jį 29:15. „Lintel 118” komandą į priekį traukė Kauno krepšinio mokyklos auklėtinės – Eglė Sarapaitė, Gintarė Petronytė, Laima Rickevičiūtė ir Eurimė Rinkevičiūtė.

Ateinantį savaitgalį prasidės LMKL reguliariojo sezono paskutinysis ratas. Jau dabar aišku, kad komandų rikiuotė turnyro lentelėje tikriausiai nesikeis. Taškų skaičiumi „Laisvė” dar gali pasivyti „Arvi” ekipą, tačiau aplenkti turnyro lentelėje marijampolietes beveik neįmanoma dėl blogesnio tarpusavio rungtynių įmestų ir praleistų taškų santykio.

„Lintel 118” taip pat gali pavyti „LKKA-Kauną”, tačiau, jeigu neįvyks nieko netikėta, negalės aplenkti kauniečių dėl geresnio jų taškų santykio.

„Arvi” – „Lietuvos telekomas” 71:88 (10:15, 21:25, 8:30, 32:18). „Arvi” daugiausia taškų pelnė: L.Kinkevičienė 19, A.Naidėnienė 18, N.Morgan 10/”Lietuvos telekomui”: J.Štreimikytė-Virbickienė (atkovojo 9 kamuolius), I.Kublinia ir K.Daglas po 14.

„Laisvė” – „Lintel 118” 103:82 (27:22, 23:22, 29:15, 24:23). J.Marmienė 22 (6 rezultatyvūs perdavimai), J.Jutelytė 20, D.Velišajeva 17 (5 perimti kamuoliai)/E.Sarapaitė 17, G.Petronytė 16, L.Rickevičiūtė 12.

„Lietuvos telekomas” – „LKKA-Kaunas” 100:61 (25:19, 33:16, 21:15, 21:11). J.Štreimikytė-Virbickienė 17, Dž.Derevjanik 16, E.Šulčiūtė 16 (5/5 dvitaškių, 6/6 baudų).