Kaip išsirinkti liemenėlę?

Išsiruošėte į apatinio trikotažo parduotuvę, tačiau iki šiol tiksliai nežinote kokia liemenėlė geriausiai tinka jūsų krūtinei? Renkantis liemenėlę, reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į krūtinės dydį, bet ir į figūros tipą bei drabužių stilių.

Svarbiausia – tinkamas dydis

Jeigu nežinote tikslaus savo krūtinės dydžio, pirkdamos liemenėlę būtinai ją pasimatuokite. Pakelkite rankas- jei iš šonų krūtys tiesiog veržiasi iš liemenėlės, vadinasi, liemenuko kaušelis jums per mažas. Taipogi liemenėlė neturi per daug „keltis” nugaroje, įsirėžti į odą po krūtimis, o petnešėlės slysčioti pečiais.

Tam, kad skaičiukai ir raidelės ant apatinio trikotažo etikečių jums nebebūtų jokia paslaptis, išmatuokite savo krūties pilnumą – etiketėse jis žymimas raidėmis, ir kūno apimtį po krūtine (etiketėse nurodomas skaičiumi, pavyzdžiui, 65, 70, 75). Beje, nesidrovėkite pardavėjos dar kartą paprašyti išmatuoti jūsų apimtis- juk, pavyzdžiui, per vasaros didelius karščius arba priaugus svorio mūsų krūtys būna šiek tiek pilnesnės.

Išmatavę krūties pilnumą, sužinosite kokio dydžio kaušelio reikia jūsų liemenėlei. Pavyzdžiui, mažiausiai krūtinei reikės A dydžio liemenuko. Krūties pilnumas žymimas atitinkamomis raidėmis:

12-14 сm…………………… А
14-16 сm…………………… В
16-18 сm…………………… С
18-20 сm…………………… D
20-22 сm…………………… DD

Liemenėlė pagal figūros tipą

Apatinio trikotažo modeliuotojai išskiria 4 moters figūros tipus:

1. apkūni.
2. apkūnumas virš liemens.
3. apkūnumas žemiau liemens.
4. grakšti figūra.

Apkūnios moterys turėtų rinktis liemenėles iš elastingos medžiagos su plačiomis, iš minkštos medžiagos pagamintomis petnešėlėmis, korsetus, kurie suteikia krūtinei gražią laikyseną.

Jei gamta jus apdovanojo dideliu biustu, geriau rinkitės liemenėles su plačiomis petnešėlėmis ir šoninėmis dalimis. Liemenėlė turi būti pasiūtas iš medžiagos, kuri gerai išlaiko krūtinės formą. Jeigu didelė krūtinė yra praradusi savo stangrumą, liemenėlė turėtų būti su stipriais įsiūtais lankeliais.

Moterims, kurios norėtų vizualiai padidinti krūtinę, labiausiai padės liemenėlė su paraloniniais arba silikoniniais įdėklais.

Jei savo figūrai pretenzijų neturite, vadinasi, jokių ypatingų taisyklių liemenėlės pasirinkimui taip pat nėra. Galite dažniau nei kitos leisti sau vaikščioti be liemenėlės.

Kokią liemenėlę rinktis einant į pobūvį?

Kai ruošiatės pobūviui, jums dažnai iškyla klausimas: „kokį liemenėlę išsirinkti, kad ir krūtys būtų prilaikomos, ir petnešėlės nebūtų kitiems matomos?”. Tokiu atveju nusipirkite liemenėlę su permatomomis, plastikinėmis petnešėlėmis arba su petnešėlėmis, kurios susikryžiuoja tik nugaros apačioje, pačią nugarą palikdamos apnuogintą. Jei jūsų krūtinė B ir mažesnio dydžio, pirkite Bridžitos Bardo stiliaus liemenėlę be petnešėlių, tačiau su platesnėmis šoninėmis dalimis.

Beje, nebijokite prie savo gražios, nėriniuotos liemenėlės nusipirkti permatomą palaidinę, kuri leistų aplinkiniams gėrėtis jūsų mielu apatiniu drabužėliu. Po paprasta balta prigludusia palaidinuke gundančiai atrodys rožinės spalvos liemenėlė. Juk ne vien dėl to leidžiame didžiulius pinigus apatiniam trikotažui, kad juo tegalėtume džiaugtis pačios ir mums artimas žmogus?

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Moterims su žyma , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.