Vertingiausi visų laikų paveikslai – Vilniuje!

Sulaukęs įspūdingo pasisekimo praeitais metais, žymus „kopijų karalius“ profesorius Daniele Ermes Dondé vėl atveža savo parodą į Lietuvą. Šiais metais „Dondé & Partner“ suteiks unikalią galimybę pamatyti brangiausius pasaulio aukcionuose parduotus tapybos šedevrus: Pablo Picasso „Berniuką su pypke“, praeitais metais Niujorke parduotą už daugiau nei 104 mln. JAV dolerių, Vincento van Gogho „Irisus“, Pierre’o A. Renoiro „Tarp rožių“ ir kitus.

Dar viena šių metų naujiena – 10 savita maniera originaliai prof. Dondé nutapytų darbų, kurie turi pasisekimą visoje Europoje organizuojamose parodose! Šios interpretacijos yra įkvėptos tiek „pop art“ dailės, tiek senųjų meistrų.

Taip pat parodoje bus eksponuojama apie 70 Paulio Cezanne’o, Claude’o Monet, Amadeo Modigliani, Edgaro Degas, Gustavo Klimto ir kitų dailininkų paveikslų kopijų.

Profesorius garsus visame pasaulyje savo kopijomis, sukurtomis pagal daugelio žymių dailininkų paveikslus. „Dondé&Partner“ yra pirmoji pasaulyje artelė, pradėjusi legaliai kopijuoti didžiųjų teptuko meistrų kūrinius. Kompanija „Dondé & Partner“ vienintelė kiekvieną savo tapybos darbą pateikia su kopijos autentiškumą patvirtinančiu sertifikatu.

Dondé paveikslais žavisi, vertina, juos pirko ir perka žymiausi pasaulio žmonės: Monako princas Albertas, ekrano bei scenos žvaigždės Sophia Loren, Latoya Jackson, Arnoldas Schwarzenegeris, Ivana Trump, Italijos slidinėjimo simbolis Alberto Tomba. Nuolatiniai kompanijos klientai buvo popiežius Jonas Paulius II, princesė Diana, Giannis Versace, Frankas Sinatra.

Parodoje turėsite galimybę ne tik susipažinti su „faux art“ – kopijų menu, galėsite įsigyti „nepakartojamai pakartotus“ paveikslus, bet ir susipažinti su spalvinga Daniele Ermes Dondé asmenybe.

Maloniai kviečiame Jus apsilankyti „Dondé & Partner“ parodoje-pardavime š. m. birželio 1-5 dienomis nuo 10 iki 22 val. viešbutyje „Narutis“ (Pilies g. 24, Vilnius).

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Renginiai su žyma , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.