Sužalotasis pretenzijų atsisakė

Nenorėdamas išduoti jį sužalojusio sugėrovo, visą kaltę klaipėdietis prisiėmė sau.

Sausio 2-ąją į ligoninę iš namų Taikos pr. 42 buvo nuvežtas 46-erių Stanislovas. Jis medikams paaiškino, jog namuose iš matymo pažįstamas vyras sužalojo jį peiliu. Medikai Stanislovui nustatė durtai pjautą žaizdą juosmenyje. Suteikus pirmąją pagalbą, po trijų dienų vyras buvo išleistas gydytis ambulatoriškai, nes ilgiau gulėti ligoninėje atsisakė.

Tą pačią dieną Stanislovą apklausė policijos pareigūnas. Šįkart nukentėjusysis teigė kitaip. Stanislovas tikino, kad niekas jo peiliu nepjaustė, esą neblaivus jis ėjo namo Kuosų gatve pro statybvietę ir paslydo. Vyras teigė, kad griūdamas jis neva užkrito ant metalinio strypo ir pasismeigė. Kodėl medikai informavo policiją, jog jis sužalotas peiliu, Stanislovas teigė nežinąs, nes jis pareiškimo policijai rašyti neketina. Vyras pretenzijų niekam neturėjo, tyrimo nepageidavo.

Surašę nukentėjusiojo paaiškinimus, policijos tyrėjai atsisakė pradėti tyrimą. Tačiau prokuratūra atšaukė šį sprendimą ir pavedė šį įvykį ištirti.

1-ojo policijos komisariato viršininkas Anatolijus Grigorjevas „Klaipėdai“ sakė įtariąs, kad Stanislovas gulėdamas ligoninėje apsigalvojo ir pakeitė parodymus. Galbūt pažįstamas kaltininkas lankėsi ligoninėje, atsiprašė nukentėjusiojo ar net sumokėjo, ir žmogus nusprendė „neskandinti“ sugėrovo. Komisaro A.Grigorjevo nuomone, jei žmogus nusprendė laikytis naujos susižalojimo versijos, joks naujas tyrimas neprivers jį pakeisti parodymų, o policijos statistikoje liks dar viena neištirta byla.

Romualdas Pauliukevičius

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.