Rusijos pašto tarnyba siūlys „Western Union“ pinigų perlaidų paslaugas

„Western Union MT East“, pasaulinės pinigų perlaidų paslaugų rinkos lyderės „Western Union“ dukterinė įmonė pasirašė susitarimą su Rusijos nacionaline pašto operatore, federaline valstybine unitarine įmone, kuri yra žinoma „Rusijos pašto“ pavadinimu, dėl tarptautinių pinigų perlaidų paslaugų teikimo.

Rusijos pašto tarnyba valdo vieną didžiausių Rusijoje filialų tinklų, kurį sudaro per 40 tūkst. skyrių. Pagal šį susitarimą, „Western Union“ pinigų perlaidų paslaugos „Money Transfer®“ bus siūlomos iki 2,5 tūkst. pašto skyrių, aptarnaujančių kaimo ir miestų gyventojus visoje Rusijoje.

„Rusijos pašto tarnybos tinklo įtraukimas į bendrą mūsų tinklą dar kartą parodo „Western Union“ pasiryžimą siūlyti skubias ir patikimas paslaugas tose vietose, kuriose mūsų klientai dirba, apsiperka ir gyvena. „Western Union“, pasaulyje turinti per 250 tūkst. atstovų skyrių, siekia plėsti savo tarptautinį tinklą ir suteikti vartotojams galimybę neprarasti ryšio su mylimaisiais“, – pareiškė „Western Union Financial Services“ prezidentė Christina Gold (Kristina Gold).

Pagal susitarimo sąlygas, „Western Union“ vartotojams Rusijoje bus pasiūlytos patrauklios ir patogios galimybės naudotis „Western Union“ pinigų perlaidų paslaugomis, tuo tarpu Rusijos pašto tarnybos tarptautinių pinigų perlaidų paslaugų geografija, šiuo metu apsiribojanti NVS ir Baltijos šalimis, išaugs iki viso pasaulinio „Western Union“ tinklo.

Rusijos pašto tarnyba yra nacionalinė pašto paslaugų operatorė ir Rusijos vidaus pinigų perlaidų rinkos lyderė. Bendrovė valdo vieną didžiausių Rusijoje filialų tinklą, kurį sudaro 85 filialai ir daugiau kaip 40 tūkst. skyrių. Rusijos pašto tarnyba, kurios pirmtakai pradėti kurti prieš daugiau kaip 500 metų, yra viena iš seniausių pašto organizacijų Europoje. Rusijos pašto tarnyba dabartine forma buvo įsteigta 2003 metais. Šis naujas bendradarbiavimas per instituciją, kuri yra pažįstama visiems Rusijos gyventojams, padės padidinti „Western Union“ prekės ženklo žinomumą visoje šioje milžiniškoje šalyje.

„Džiaugiamės, kad „Western Union MT East“ tinklą papildė 2,5 tūkst. Rusijos pašto tarnybos punktų, kad mes atsirasime daugiau kaip 30 tūkst. vietovių Rytų Europoje ir NVS šalyse, kad galėsime suteikti į šį regioną migravusiems darbininkams patogų būdą paremti namuose paliktus savo mylimuosius,“ – pareiškė „Western Union MT East“ prezidentas ir „Western Union“ Rytų Europos skyriaus regioninis viceprezidentas Kurtas Marxas (Kurtas Marksas).

Pastaraisiais metais Rusija vis aktyviau dalyvavo tarptautinės migracijos procese. Vis daugiau Rusijos piliečių vykstant studijuoti ir dirbti užsienyje, Rusijos teritorija kartu tapo kur kas ekonomiškai patrauklesnė migrantams iš Nepriklausomų valstybių sandraugos (NVS), taip pat iš Azijos ir Afrikos šalių (1). Padidėjus emigracijai į Rusiją, Rusijos perlaidų rinka iš perlaidų gavėjos laipsniškai virto perlaidų siuntėja. Vadovaujantis 2003 m. Tarptautinio valiutos fondo (TVF) paskelbtais duomenimis, tais metais darbininkai-migrantai iš Rusijos į užsienį išsiuntė 3,6 mlrd. JAV dolerių, tuo tarpu užsienyje dirbantys rusai į savo šalį persiuntė 1,7 mlrd. JAV dolerių (2).

„Western Union“

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Ekonomika su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.