Mafijos vadeivos našlei – tremtinės dalia

„Laba diena, senjore, gal jums puodelį kavos?“ – taip kas rytą lankytojus pasitinka vieno Europos didmiesčio priemiestyje esančios nedidelės kavinės savininkė Loreta Ganusauskienė.

Kadaise galingo, daug ką drebėti vertusio Kauno mafijos vadeivos Rimanto Ganusausko, pravarde „Mongolas“, našlė dabar nuo ryto iki vėlaus vakaro sukasi savo bare, esančiame toli nuo tėvynės.

„Čia, skirtingai nei Lietuvoje, daugiausia dirba patys savininkai, o ne samdomi darbuotojai. Aš dabar – ir vadybininkė, ir padavėja, ir kepėja“, – juokėsi iš vietinių moterų beveik niekuo neišsiskirianti lietuvė.

Perdavė 5000 dolerių

Po to, kai 1993 metų pabaigoje buvo nužudytas šios kaunietės vyras, „daktarų“ grupuotės nariai iš L.Ganusauskienės atėmė viską – namą, įmonių akcijas, brangią vyro dovanotą mašiną, viešbutį, net asmeninius daiktus.

Daugelio šalies objektų privatizavimą kontroliavusio „Mongolo“ našlė su kelių mėnesių kūdikių ant rankų buvo išmesta į gatvę.

„Kai jau buvau visai sužlugdyta, pas mane slapčia nuo kitų „daktarų“ užsuko Egidijus Abarius, pravarde „Goga“, ir perdavė penkis tūkstančius JAV dolerių.

Esu jam dėkinga, nes su tais pinigais sugebėjau atsitiesti ir pradėti naują gyvenimą“, – prisiminė ir šviesesnę akimirką L.Ganusauskienė.

Pasiekė žinia apie suėmimą

Bet H.Daktarui našlė vis dar negali atleisti. Moteriai iki šiol galvoje skamba jo pasakyti žodžiai: „Aš tavo vyrą užkasiau, pasodinau gėlę, o kapą apšlapinau“.

Ir dabar, praėjus keliolikai metų, L.Ganusauskienė bijo H.Daktaro keršto.

„Aš žinau, kad šis žmogus gali viską. Net ir iš kalėjimo vienutės jis gali duoti įsakymą pašalinti bet kokį nereikalingą žmogų.

Jūs mane radote, bet niekam nesakykite, kur aš gyvenu – nei miesto, nei valstybės“, – su ašaromis akyse prašė L.Ganusauskienė, savo kavinėje išvydusi „Lietuvos ryto“ žurnalistą.

Prabilti apie keliolikos metų senumo tragiškus įvykius L.Ganusauskienė sutiko sužinojusi, kad H.Daktaras suimtas.

Be to, Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai yra pasiryžę jį, be kitų nusikaltimų, apkaltinti ir R.Ganusausko nužudymu.

Moteris mafijos nebebijo

L.Ganusauskienės kavinėje neskubėdami gurkšnojame kavą.

Aplink triūsia dvi pavaldinės – ispanė ir rusė.

Kaunietė džiaugiasi – liko dar metai, ir ji baigs išmokėti kavinės pastatui pirkti paimtą kreditą.

Vos tik L.Ganusauskienė atidarė šią kavinę, atvyko keli vietinės mafijos atstovais prisistatę tipai ir pareikalavo, kad šeimininkė jiems nuolat nemokamai keptų picas.

„Pažiūrėjau į tą jauną gangsterį ir sakau: „Vaikeli, jeigu žinotum, su kokia mafija aš metų metus gyvenau, net neitum pas mane“. Suprato jis ką nors ar ne, nežinau, bet daugiau pas mane nebepasirodė“, – lietuviškai, tačiau su ryškiu akcentu pasakojo L.Ganusauskienė.

Su vyru susipažino gatvėje

Jaunajam reketininkui pasakyti žodžiai nebuvo tušti.

Tais laikais, kai Lietuvoje siautė mafija, L.Ganusauskienė buvo visų įvykių sūkuryje, iš arti matė nusikalstamo pasaulio šulus ir jų gyvenimo užkulisius.

Nors su vienu Kauno „daktarų“ gaujos lyderių R.Ganusausku ji susituokusi gyveno tik devynis mėnesius, tačiau iki tol beveik 10 metų jie visą laiką buvo kartu.

„Su Rimantu susipažinau atsitiktinai gatvėje.

Persimetėme vos pora žodžių, o kitą dieną jis pats susirado mane. Ir jau tuo metu apie mane žinojo beveik viską – ne tik tai, kad esu ištekėjusi ir auginu du vaikus“, – savo meilės istorijos pradžią prisiminė L.Ganusauskienė.

Šalia lovos – penkios suknelės

Nors moteris vengė artimesnių santykių, R.Ganusauskas buvo atkaklus. Jis nuolat kuo nors nustebindavo.

„Kartą Rimas man pradėjo labai vaizdingai pasakoti apie savo perlų kolekciją. Susigundžiau pažiūrėti – jis nusivežė mane į savo butą ir nebepaleido“, – prisiminė moteris.

Nubudusi rytą ji šalia lovos išvydo penkias baltas nuotakos sukneles – tarsi iš Paryžiaus salono.

R.Ganusauskas atsiklaupė ir pasakė: „Rinkis bet kurią iš jų ir tekėk už manęs“.

Toks romantiškas poelgis Loretą sužavėjo, tačiau ji dar ilgai spyriojosi ištekėti. Pora susituokė tik po kelerių metų.

Gangsterį palaikė mediku

Jau tuo laiku apie „Mongolą“ sklido legendos. Jis buvo pripažintas „daktarų“ lyderis, galėjęs per kelias valandas surinkti iki 200 smogikų būrį. Jie susėsdavo į mašinas ir 30 ar 40 automobilių kolona, demonstruodami savo jėgą, važinėdavo po Kauną.

Tačiau to moteris nežinojo – iš pradžių net neįtarė, kad bendrauja su mafijos bosu.

Kartą vienas Loretos pažįstamas, pastebėjęs, kad ši susitiko su R.Ganusausku, paklausė, ar jai nebaisu bendrauti su „daktaru“.

„Tuos žodžius supratau be potekstės – kitą dieną savo mamai papasakojau, kad susipažinau su Medicinos instituto studentu.

Man atrodė, kad Rimantas dar per jaunas būti gydytoju“, – juokėsi iš savo naivumo L.Ganusauskienė.

Dabar moteris mano, jog R.Ganusauskas, jeigu būtų augęs ir gyvenęs kitoje aplinkoje, būtų tapęs garsiu verslininku ar net politiku.

Suvienijo aistra balandžiams

Kalbantis į kavinę įskrido balandis ir nutūpė ant stalo.

„Ir balandžiai čia kitokie negu Lietuvoje – jie nebijo žmonių“, – ištarė L.Ganusauskienė ir vėl grįžo į praeitį.

Paradoksalu, bet tai, jog R.Ganusauskas tapo garsiu mafiozu, nulėmė ir balandžiai.

Tame pačiame J.Naujalio gatvėje esančiame name Kaune su savo antros eilės dėde H.Daktaru vaikystę praleidęs „Mongolas“ buvo aistringas karvelių augintojas.

Tokia pat aistra degė ir H.Daktaras bei dar keli aplinkiniuose namuose gyvenę paaugliai.

Po kelerių metų šie balandžių augintojai susibūrė į gaują, kuriai vadovavo R.Ganusauskas ir H.Daktaras.

Iš gaujos išsiskyrė protu

Vidurinę mokyklą baigęs beveik tiktai labai gerais pažymiais, R.Ganusauskas nesunkiai įstojo į tuomet prestižinę autoremontininko specialybę Kauno politechnikume.

Jis protu tuomet nustelbdavo daugelį „daktarų“ gaujos narių.

R.Ganusauskas sugalvodavo pačius įmantriausius ir įžūliausius nusikaltimus, kuriuos vėliau įgyvendindavo H.Daktaras su kitais gaujos nariais.

Įkūrė verslo imperiją

Jau tada sklido legendos apie R.Ganusausko suorganizuotą Moldavijos čigonų apiplėšimą. Jo metu gauja pagrobė turto už tuomet didžiulę sumą – beveik du milijonus rublių.

„Mongolas“ buvo įkūręs savotišką verslo imperiją. Jis dideliais kiekiais pirkdavo vogtus siūlus, juos perduodavo megzti pasamdytoms moterims, o megztinius parduodavo po visą Sovietų Sąjungą keliaujantiems čigonams.

Apsimetė milicininkais

Bet R.Ganusauskui kilo mintis, kad parduotus megztinius vėliau galima iš čigonų atimti.

Kartą sužinojęs, kad iš Moldavijos atvykę ir megztinius nupirkę čigonai dar veš ir juose paslėptų aukso gaminių, R.Ganusauskas suplanavo apiplėšimą.

„Mongolas“ su keliais bendrininkais sekė krovinį vežantį čigonų vairuotoją iki Baltarusijos, o ten jį sustabdė milicininko uniforma apsirengęs „Mongolo“ bendrininkas – vienas dabartinių „daktarų“ lyderių.

Vairuotojas buvo nuvežtas į mišką, o krovinys perkrautas į kitą automobilį.

Vėliau tokias operacijas „Mongolas“ organizavo ir dažniau – atimtus megztinius perparduodavo kitiems čigonams.

Supažindino su draugais

Apie tai, kad yra mafijos bosas, „Mongolas“ savo draugei Loretai atskleidė pamažu.

„Galbūt jis saugojo mane, kad aš, kilusi iš inteligentiškos ir dorovingos šeimos, nepatirčiau šoko ir jo neatstumčiau“, – svarstė L.Ganusauskienė.

Pamažu R.Ganusauskas savo draugę supažindindavo ir su draugais – garsiais tų laikų nusikaltėliais. Daugelis jų Loretai atrodė malonūs ir draugiški.

Vadeiva jautė pavydą

Tačiau „Vilijos“ restorane įvykusią pažintį su H.Daktaru moteris iki šiol prisimena su siaubu: „Nors jis man nuolat sakė komplimentus, kartojo, kad Rimantas pirmas sugriebė jo svajonių moterį, iš jo lūpų jutau šaltį.

H.Daktaras vaizdavo esąs R.Ganusausko draugas, bet jautėsi, kad jis pavydi.

L.Ganusauskienė įsitikinusi, jog jos vyras buvo visa galva pranašesnis už H.Daktarą – ne tik intelektu, aukštuomenės atstovą primenančiomis manieromis, bet net ir fizine jėga – buvo imtynių kandidatas į sporto meistrus.

Bandė žeminti artimuosius

„H.Daktaras mano vyrui pavydėjo net moterų.

Rimantas savo žavesiu galėjo į lovą įsitempti bet kokią gražuolę, o jo dėdei tai pavykdavo tiktai per prievartą ar už pinigus“, – įsitikinusi L.Ganusauskienė.

H.Daktaras atsigriebdavo kitaip – žemindamas ar paniekindamas jam artimus žmones.

Merginą žagino mašinoje

L.Ganusauskienė tikino girdėjusi, kad H.Daktaras prieš R.Ganusauską atsigriebdavo netgi žagindamas jo buvusias merginas. Kai kurios jų buvo išprievartautos tuo metu, kai jo žmona Ramutė buvo nėščia.

„Gerai žinau, kaip H.Daktaras išžagino vieną buvusią mano vyro draugę, nors ne kartą matė juos kartu. Jis merginą įsitempė į mašiną ir žagindamas klausinėjo, kuo ją pakerėjo Rimantas.

Baigęs jis prie merginos akių ėmė šlapintis ir šlapimu nusiplovė savo lyties organą“, – pasakojo L.Ganusauskienė.

Užsidirbo šimtus milijonų

Tai, kad R.Ganusauskas buvo gerokai pranašesnis už H.Daktarą, ypač išryškėjo Lietuvoje prasidėjus privatizavimui.

Būtent „Mongolas“ sugalvojo, kaip iš privatizavimo susikrauti didžiulius pinigus.

Prieš kiekvieną oficialų aukcioną R.Ganusauskas surengdavo neoficialų, kur ir paaiškėdavo tikrasis nugalėtojas. Jis privalėjo banditams sumokėti dalį skirtumo tarp pradinės ir pasiūlytos kainos.

Vėliau vykę oficialūs aukcionai būdavo tiktai formalumas, o juose dalyvaujantys nusikaltėlių gaujų nariai pasirūpindavo, kad joks pašalinis neišsišoktų.

Todėl pinigai, užuot patekę į valstybės biudžetą, byrėjo į nusikaltėlių kišenes.

Manoma, kad Kauno nusikaltėliai iš privatizacijos užsidirbo apie 200 milijonų litų.

Vadino komisijos pirmininku

Tapęs savotišku privatizavimo komisijos pirmininku, „Mongolas“ uoliai ėmėsi darbo. Jis atskiroms „šeimoms“ pagal teritorijas paskirstė objektus, kurių privatizavimą jos turėjo kontroliuoti.

Norėdami įsigyti vieną ar kitą objektą, verslininkai kreipdavosi į „Mongolą“, kuris nurodydavo, su kokia „šeima“ teks bendradarbiauti.

Be to, ir „Mongolas“, sužinojęs apie rengiamus privatizuoti objektus, pats aplankydavo verslininkus ir siūlydavo dalyvauti aukcione.

„Mongolas“ buvo kaip vijurkas, – prisiminė vienas garsus Kauno verslininkas. – Jis sužinodavo apie aukcionus daug anksčiau negu mes, verslininkai.

„Mongolas“ atlėkdavo pas mane ir, girdamas privatizavimo objektą, siūlydavo dalyvauti. Kai aš paskambindavau verslininkams, galimiems to objekto pirkėjams, sužinodavau, kad „Mongolas“ jau ir pas juos buvo apsilankęs“.

L.Ganusauskienė yra įsitikinusi, kad tuo metu, kai jos vyras sudarinėdavo milijoninius sandėrius, H.Daktaras tebuvo smogikų būrio vadas.

Vis dažniau griebdavosi kokaino

„Mongolas“ tuomet labai daug dirbo – iki išnaktų vyko derybos su verslininkais, valdžios ir nusikalstamo pasaulio atstovais.

Daugelis stebėjosi, kai susitikimuose „Mongolas“ iš galvos tarsi kompiuteris berdavo skaičius, sąskaitų ir telefonų numerius.

R.Ganusauskas niekada nepamiršdavo, ką pasakęs, ir paprastai laikydavosi žodžio.

Kai kas tokį „Mongolo“ gyvybiškumą ėmė aiškinti narkotikų vartojimu.

Vėliau paaiškėjo, kad iš tiesų R.Ganusauskas tuo metu pradėjo uostyti kokainą, o paskui perėjo prie daug stipresnių narkotikų.

Narkotikai padarė priklausomą

L.Ganusauskienė tuos laikus prisimena su ilgesiu ir kartu su kartėliu. Tai buvo metai, kai pinigai tekėjo upeliais ir atrodė, kad niekada nesibaigs.

„Mongolas“ aukcionuose pirko brangiausius paveikslus, kuriuos vėliau nukišdavo į užkampį, įspūdingomis dovanomis apipildavo vaikų namus.

Dosnus jis buvo visiems. Netgi Kauno elgetos varžėsi, kas pirmasis prieis prie R.Ganusausko ir išties išmaldos prašančią ranką. Jei neturėdavo smulkių, „Mongolas“ be jokios graužaties įgrūsdavo 100 dolerių banknotą.

Tačiau tuo nerūpestingu laikotarpiu L.Ganusauskienė pirmąsyk pajuto, ką reiškia, kai į narkotikų liūną patenka mylimas žmogus.

Moteris nežino, kada jos vyras pradėjo vartoti narkotikus, tačiau mano, kad jį specialiai galėjo įklampinti kiti „daktarai“.

„Manau, kad Rimantui narkotikai buvo perduodami su maistu. Taip jis tapo nuo jų priklausomas, o kartu priklausomas ir nuo savo garsaus giminaičio H.Daktaro“, – samprotavo L.Ganusauskienė.

Subadytą odą maskavo pudra

„Mongolas“ savo pražūtingą potraukį visaip slėpė nuo žmonos.

Tam, kad ant rankų nesimatytų švirkštų dūrių, jis rankas tepdavo pudra ir žmonai girdavosi, jog nebevartoja narkotikų.

Narkotikai R.Ganusauską, kuris ir taip buvo be galo pavydus, padarė tikru paranoiku. Jis liepdavo savo žmonėms sekti žmoną vos tik ji išvažiuodavo į miestą.

Primušė televizijos žvaigždę

Dėl pavydaus vyro L.Ganusauskienei teko raudonuoti ir iš gėdos.

Kartą R.Ganusauskas pakvietė į „Vilijos“ restoraną Arūną Valinską, kuris tuo metu vedė populiarią televizijos laidą „Taip. Ne“.

„Po laidos vyko banketas. A.Valinskas mane keletą kartų pakvietė šokti. Po vieno tokio šokio prie televizijos žvaigždės priėjo mano vyras ir nieko nesakęs trenkė jam į galvą.

A.Valinskas griuvo po stalu, pasipurtė, po to keturiomis išropojo ir spruko nieko nepasakęs“, – prisiminė nemalonų incidentą L.Ganusauskienė.

Po pabėgimo – ultimatumas

Narkotikų potraukis ir po to sekusios pavydo scenos išsėmė moters kantrybę: „Kartą ryžausi ir pasakiau vyrui, kad nebegaliu toliau taip gyventi. Paskubomis susikroviau būtiniausius daiktus ir su ką tik gimusiu kūdikiu ant rankų bėgau iš namų“.

Tuomet moteris apsigyveno savo draugės bute.

Jau kitą dieną R.Ganusauskas išsiaiškino, kur apsistojo jo žmona, ir paskelbė ultimatumą: „Jeigu per pusvalandį negrįši – apšaudysime butą“.

Per langus pasipylė šūviai

Žinodama vyro būdą po pusvalandžio L.Ganusauskienė su kūdikiu nuėjo į kitą butą ir visiems kaimynams liepė gultis ant grindų. Netrukus pasigirdo šūviai – dužo langų stiklai, kulkos smigo į buto duris.

Kai šauliams baigėsi šoviniai, L.Ganusauskienė paskambino policijai ir paprašė pagalbos.

Po kelių minučių atvyko „Aro“ būrys. Pareigūnai name surengė pasalą ir naktinio matymo prietaisais stebėjo aplinką.

Vietoj ginklo – gitara

Naktį savo naujutėlaičiu „Mercedes“ automobiliu prie namo atvažiavo „Mongolas“.

Tačiau iš mašinos jis išsitraukė ne „Kalašnikov“ automatą, o gitarą, ir užtraukė serenadą.

„Sugrįžk, Loreta, aš tave be galo myliu, aš be tavęs gyventi negaliu“, – dainavo mafijos bosas.

Turi draugų ir svetur

L.Ganusauskienei pasakojant savo tragiškos meilės istoriją, pokalbį nutraukė telefono skambutis. Skambino kavinės tiekėjai ir paprašė atvažiuoti atsiimti maisto produktų.

Susėdome į L.Ganusauskienės „Alfa Romeo“ ir keliolika minučių nardėme siauromis didmiesčio gatvelėmis.

Sutvarkiusi reikalus, L.Ganusauskienė pakvietė į žuvies patiekalų restoraną. Vos tik įžengėme, ją puolė sveikinti padavėjai.

„Restorano savininkas – mano geras draugas, čia turiu didelę nuolaidą“, – gyrėsi moteris.

Apie nužudymą nepasakoja

Kol laukėme patiekalų, L.Ganusauskienė iš rankinės ištraukė vieną dokumentą.

Jį parašė mokyklos, kurioje mokosi L.Ganusauskienės ir jos vyro R.Ganusausko sūnus dvylikametis Rimantas, direktorė.

Kai kilo problemų, ar gali šioje mokykloje mokytis Lietuvos pilietis, direktorė ministerijai parašė, kad R.Ganusauskas yra vienas gabiausių mokinių. Tad mokyklai garbė, kad berniukas čia mokosi.

„Gabumus jis paveldėjo iš tėvo.

Per matematikos pamokas kartais netgi mokytoją pataiso“, – didžiavosi savo sūnumi L.Ganusauskienė.

Apie tai, kad tėvas buvo nužudytas, motina savo sūnui nepasakojo: „Pasakiau, kad jis žuvo avarijoje. Nenoriu, kad vaikas augtų su mintimis apie kerštą“.

Pasikėsinimas nepavyko

Prisiminimai apie paskutines bendro gyvenimo su „Mongolu“ savaites L.Ganusauskienei – patys skaudžiausi.

1993 metų spalio mėnesį pora išvyko poilsiauti į Bulgariją.

Tuomet R.Ganusausko ir H.Daktaro priešprieša pasiekė viršūnę.

Kaune visi suprato, kad turi likti tik vienas mafijos lyderis.

Šeimai grįžtant iš Bulgarijos, R.Ganusauskui paskambino Kaune likęs draugas. Jis papasakojo, kad pasikėsinimas išžudyti „daktarų“ lyderius nepavyko – vietoj jų žuvo penki niekuo dėti žmonės.

L.Ganusauskienė prisiminė, kad šią naujieną vyras sutiko ramiai – neparodė jokių emocijų.

Į namus grįžo leisgyvis

Parvažiavus į namus, R.Ganusauskas buvo iškviestas į „Viliją“. Grįžo jis vėlai naktį.

„Mongolas“ buvo leisgyvis – galva sudaužyta, rankos sulaužytos.

Tuomet jis žmonai smulkiai papasakojo apie egzekuciją.

Toje pačioje „Vilijoje“, kurią jis privatizavo už centus, „daktarų“ lyderiai jį kankino ir reikalavo prisipažinti organizavus žudynes šioje kavinėje.

Norėjo susprogdinti dvarą

Po egzekucijos R.Ganusauskas tapo atsargesnis. Jis subūrė naują gaują ir visur važinėjo tik lydimas kelių asmens sargybinių.

„Mongolas“ jau buvo sugalvojęs, kaip atkeršyti H.Daktarui. Jis ketino iki pamatų susprogdinti „Henytės“ dvarą Užliedžių kaime.

Bet sumanymo „Mongolas“ netikėtai atsisakė.

Tuomet savo žmonai jis paaiškino: „Pagalvojau, jog drauge su H.Daktaru žus nekalti vaikai. Niekada nebūčiau sau to atleidęs“.

Buvo išviliotas iš namų

Vieną 1993 metų gruodžio vakarą L.Ganusauskienė paskutinį kartą kalbėjosi su savo vyru.

Tuomet jis paskambino iš savo nuomojamo namo, kuriame saugumo sumetimais gyveno su keliais sargybiniais.

R.Ganusauskas kalbėjo trumpai: „Atvažiavo „daktarai“, bandysiu su jais pasikalbėti“.

Daugiau savo vyro L.Ganusauskienė nematė. Tik vėliau paaiškėjo, kad „daktarai“ apgavo savo gaujos narį.

Atvykę trise, „daktarai“ „Mongolui“ pasiūlė taikytis. Vyrai pasikalbėti nuėjo į lauką, o paskui nuvažiavo į vieną privatų namą.

R.Ganusauskas buvo patiklus – jis net nepaėmė savo sargybinio pasiūlyto pistoleto, o jam pačiam liepė eiti namo.

Vyras pradėjo merdėti

Tačiau vietoj susitaikymo prasidėjo nauja egzekucija.

„Mongolas“ buvo žiauriai kankinamas, namo kambarių sienos buvo aptaškytos krauju.

Budeliai reikalavo pasakyti, kur paslėpti iš privatizavimo uždirbti pinigai.

Tačiau kankintojai persistengė – „Mongolas“, taip nieko ir nepasakęs, ėmė merdėti.

Medikas buvo bejėgis

Tuomet budeliai į namą iškvietė savo gydytoją. Taip jie tikėjosi atgaivinti „Mongolą“ ir toliau kankinti. Tačiau medikas pasakė, kad jam gyventi liko kelios minutės.

Nieko nesakę banditai ištempė iš namo leisgyvį „Mongolą“ ir kažkur išvežė.

Namą liepė parduoti

Jau kitą dieną L.Ganusauskienės namuose apsilankė „daktarų“ smogikai. Jie apvertė namus, išsivežė seifą.

Kadangi namas oficialiai priklausė L.Ganusauskienės motinai, jai buvo liepta važiuoti pas notarą.

Ten namas buvo perrašytas vienam H.Daktaro giminaičiui, o vėliau atiteko vienam jo gaujos nariui Gintarui Vaičiuliui, pravarde „Gintarėlis“.

Liko ir asmeniniai daiktai

Savo draugams vėliau naujasis šeimininkas pasakojo, kad jautėsi keistai – atrodė, kad „Mongolas“ trumpam išėjo ir tuoj grįš.

Spintose buvo tvarkingai sukabinti jo kostiumai, vonioje – chalatas, stalčiuose – fotoalbumai su šeimyninėmis nuotraukomis.

G.Vaičiuliui atiteko ir visi L.Ganusauskienės asmeniniai daiktai – papuošalai, kailiniai, suknelės.

„Man ne tiek buvo gaila atimto namo, kiek tų daiktų, kurie taip ir liko tame pastate“, – pro ašaras kalbėjo L.Ganusauskienė.

Pažino savo daiktus

Po kelerių metų moteris populiariame žurnale perskaitė reportažą apie Daktarų šeimą.

Nuotraukose H.Daktaro sūnus Enrikas pozavo apsivilkęs R.Ganusausko megztiniu, kurį šis buvo pirkęs Londone, o ant grindų buvo aiškiai matyti patiestas baltojo lokio kailis.

Ant šio savo vyro pirkto kailio L.Ganusauskienė dažnai mėgdavo namuose pasivartyti su knyga rankose.
Arvydas Lekavičius

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Lietuvoje su žyma , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

4 komentarai į "Mafijos vadeivos našlei – tremtinės dalia"

 1. juokingas tu

  paziureciau kaip tu spjautum.idomu butu pamatyt 💡

 2. JonasAntanas

  Galejo henyte verst kojas o mongolas likt gyvas

 3. m-k

  mongolas buwo werslo zmoguis o henyte banditas

 4. kazkas

  visi kalba tik apie henyte ir mongola ir niekas nezino kas is tikruju vyko.tais laikais tikrasis mafijos bosas buvo mike pukuotukas jis kartu su asiliuku sukdavo visas varkes ir laike kaune vercha.tik mike pukuotuka deka iskilo henyte ir mongolas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.