„Panathinaikos” po atkaklios kovos įveikė CSKA

Eurolygos C grupės varžybse Atėnų „Panathinaikos” po labai atkaklios kovos išvykoje rezultatu 89:82 nugalėjo Maskvos CSKA krepšininkus ir iškovojo 8-ąją pergalę.

Visų rungtynių metu pirmavo tai viena, tai kita komanda. Po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo 19:19, o po antrojo – 40:40. Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – ir toliau vyko atkakli kova. Po Mike Batiste baudos metimų graikai buvo priekyje 55:50, tačiau maskviečiai, daugiausiai Davido Anderseno pastangomis, spurtavo 7:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 57:55. Trečiąjį kėlinuką įspūdingu tritaškiu per varžovų rankas pataikė Robertas Holdenas ir padidino skirtumą iki 6 taškų – 68:62.

Lemiamoje rungtynių dalyje D.Andersenas padidino savo komandos pranašumą iki 8 taškų (70:62), bet „Panathinaikos” į tai atsakė spurtu 12:0 – 74:70. Likus minutei graikai pirmavo 81:79. R.Holdenas sumažino deficitą iki minimumo, tačiau Dimitris Diamantidis pataikė labai svarbų tritaškį – 84:80. Po to sekė reikšminga R.Holdeno klaida, po kurios CSKA nesugebėjo atsigauti.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė J.Lakovičius – 21 taškas (5 rez. perd., 4 per. kam.), V.Spanoulis – 20 (5 rez. perd.), M.Batiste – 13 (6 atk. kam.), K.Tsartsaris – 9.

CSKA ekipoje išsiskyrė J.Holdenas – 25 (4 rez. perd., 3 per. kam), D.Andersenas – 18 (8 atk. kam.), T.Langdonas – 9.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .