Areštinėje pjovėsi venas

Klaipėdos VPK areštinėje suimtasis bandė nusižudyti, tačiau buvo išgelbėtas kameros kaimyno.

Vakar naktį areštinėje budėjusį pareigūną pakvietė vienos kameros gyventojas. Jis pasakė, kad jo kaimynas Mindaugas Milius susižalojo ranką. Užėję į kamerą ir nutraukę antklodę, policininkai pamatė, kad 26-erių M.Miliui iš perpjautos dešinės alkūnės smarkiai bėgo kraujas.

Iškviesti greitosios medikai su policijos palyda nuvežė M.Milių į ligoninę. Daug kraujo netekusį ir šoko ištiktą vyrą medikai paliko reanimacijos skyriuje. Ten jį saugo policijos konvojus.

Apžiūrėję kamerą, pareigūnai rado namiškiams skirtą atsisveikinimo laiškelį, tačiau jame savižudybės motyvai nenurodomi.

M.Milius buvo įtariamas plėšimu sunkinančiomis aplinkybėmis.

Į Klaipėdos areštinę medikai kviečiami gana dažnai, tačiau paprastai areštantai nepjauna sau venų, o tik odą. Taip jie tikisi bent trumpam ištrūkti iš slogios kameros aplinkos. Šis atvejis išimtinis, nes M.Milius pagalbos neprašė. Pareigūnų teigimu, vyras būtų miręs, jei ne laiku suteikta pagalba.

Tai antras atvejis šį mėnesį, kai sulaikytieji kėsinosi į savo gyvybę. Šių metų birželio 11-osios rytą Klaipėdos areštinės kameroje ant diržo pasikorė Jevgenijus Sokolovas, anksčiau šešis kartus teistas, už plėšimą nuteistas vyras.

Romualdas Pauliukevičius

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.