Dainininkė Liveta Kazlauskienė projekte „Keičiu žmoną” prašė neįsimylėti!

Sausio mėnesį TV3 eteryje startuoja antrasis populiariausio praėjusio pavasario realybės šou „Keičiu žmoną” sezonas. Pagal pasaulyje populiarų, prestižinius TV apdovanojimus BAFTA ir „Golden Rose” pelniusį Didžiosios Britanijos realybės šou „Wife Swap” formatą kuriamame realybės šou vėl dalyvaus dvylika skirtingų lietuvių šeimų.

Pirmieji žmonų susikeitimo eksperimentui šiemet ryžosi garsūs ir populiarūs žmonės – dainininkai

Liveta ir Petras Kazlauskai. Dešimčiai dienų kartu scenoje dirbančios, keliaujančios ir poilsiaujančios garsenybės turės išsiskirti ir antrosiomis pusėmis pasikeisti su panevėžiečių Michailo ir Virginos Bilejų šeima. Šių porų susikeitimo akimirkas TV3 pamatys jau sausio 2 dieną, pirmadienį, 20.30 val.
„Prieš man išvažiuojant iš namų pas naująjį „vyrą”, su Petru vienas kito paprašėme neįsimylėti naujųjų antrųjų pusių. Jaučiau, kad jis šiek tiek bijo ir vyriškai pavydi”, – pasakoja drąsiam išbandymui pasiryžusi L. Kazlauskienė.
Stipriosios lyties atžvilgiu Liveta turi tvirtas nuostatas – vyras turi būti tvarkingas ir protingas.
„Netvarkingi slunkiai prilygsta penkiolikai nukriošusių senių viename. Tačiau nenoriu ir mėmės – noriu jausti, jog yra į ką atsiremti”, – sako ji.
„Nepakęsiu, jei moteris gamins daug valgių ir siūlys man valgyti”, – sakė Petras Kazlauskas, kurį jo žmona Liveta apibūdino kaip lėtą, ramų, bet kartais prarandantį kantrybę žmogų.
Kartu su savo tėvais realybės šou Keičiu žmoną” dalyvaus ir dainininkų duktė – 22 metų Kauno Technologijos Universiteto 3 kurso studentė Ingrida Kazlauskaitė.
Šeimoje, kurioje dešimt dienų gyvens Liveta Kazlauskienė, jos lauks ne tik naujas vyras, bet ir nenuoramos paaugliai impulsyvaus charakterio septyniolikmetė Evelina ir pora metų už seserį jaunesnis Simas.
Panevėžietis Michailas sako, kad nemėgsta liesų, labai taupių ir įkyrių moterų, o jo žmona Virgina prieš filmavimą žadėjo naująjį vyrą įtraukti į savo hobį – iš sausų lapų gaminti suvenyrus. „Jaudinuosi, kad viešnia pas mus nesušaltų – mūsų butelis mažas, paprastas, langai seni…” rūpinosi Michailas belaukdamas naujosios „žmonos”.

TV3

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , .

2 atsiliepimai į "Dainininkė Liveta Kazlauskienė projekte „Keičiu žmoną” prašė neįsimylėti!"

 1. ok, tos

  realybes sou…

  daugiau ieskok google.lt pagal pavadinima:

  „Realybės šou I: Kas gi, Dievo Kūriny, tau yra?”
  bei
  „Realybės šou II”

 2. Ok, tos realybes

  sou!

  „Realybės šou (I)

  Kas gi, Dievo Kūriny, tau yra? (1)

  Šis klausimas nepalieka ramybėje daugelio tų, kurie bent retsykiais užmeta akį į per televiziją rodomus realybės šou. Kviečiame pasigilinti, kodėl šiuolaikinėje visuomenėje vyksta tokie reiškiniai, kas ir kodėl juose dalyvauja bei žiūri.

  Pradžia – „1984-ieji“

  Pirmas realybės šou bruožas – vidinis žmogaus apsisprendimas atidengti savo privatumą viešam stebėjimui. Nagrinėdami šį žmogaus sprendimą ir iš to atsirandantį dvasinį apsinuoginimą visų akivaizdoje, turime sugrįžti prie garsaus pasaulio literatūros veikalo „1984-ieji“, kuriame autorius George’as Orwellas aprašo kontrolę, siekiančią valdyti visas žmonių bendravimo formas. Jo vizijos ir mintys padeda atskleisti paslėptą ir užmaskuotą melą nuo tiesos, prievartą ir totalitarizmą – nuo laisvės. Tai ypač svarbu, kai vienoje ar kitoje krikščioniškomis vertybėmis grįstoje europinėje visuomenėje sujudinami esminiai jos pamatai – pagarba kito žmogaus asmenybei, laisvei, gyvybei, gyvenimo kokybei ir asmeninė atsakomybė už buvimą kartu.

  Pranašišku vadintinas romanas „1984-ieji“ (prisiminkime, kada pradėjo irti Sovietų Sąjunga) atskleidžia netgi labiausiai prievartos paveiktų žmonių psichologiją – jų liguistą polinkį stebėti ir kontroliuoti kitą žmogų, netgi bičiulį: jo elgesį, mintis, sąmonę. Vienu tokių asmenybės prievartos elementų, nagrinėtų G. Orwello, – totaliniu stebėjimu – ir rėmėsi šiuolaikinėje televizijoje atsiradę realybės šou, skirti neva drąsioms, nieko nebijančioms, „kietoms“ asmenybėms.

  „Big brother“ – „kietiems“ vyrams ir moterims

  Šis šou vadinamas „Big brother“ (Didysis brolis). Toks buvo vyriausiojo valdymo organo, aprašyto minėtame romane, pavadinimas. Ši sąvoka apibūdina…”

  tolaiu ieskoti google.lt pagal pavadinima:

  „Realybės šou I: Kas gi, Dievo Kūriny, tau yra?”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.