Vasarą knygų mylėtojai „Alma littera” įmonių grupės knygas skaitys supdamiesi hamakuose

Didžiausia šalies grožinės literatūros leidykla „Alma littera” apdovanoja akcijos „33 vasaros nuotykiai” nugalėtojus ir įteikia jiems išskirtinių prizų. Net 5 žaidimo nugalėtojai vasarą praleis supdamiesi padovanotuose hamakuose ir skaitydami leidyklų „Alma littera” ir „Šviesa” išleistas knygas, kurias galės išsirinkti patys iš gausaus leidyklų asortimento. Dar 33 skaitytojai bus apdovanoti papildomais prizais – populiariausiomis knygomis apie stebukladarį Harį Poterį bei specialiais suvenyrais su ne tik vaikų pamėgto mago atributika: marškinėliais, užrašų knygelėmis ir magiškais pieštukais.
Žaidime, kuris vyko nuo balandžio 15 iki gegužės 31 dienos penkiasdešimtyje šalies knygynų, galėjo dalyvauti visi, pirkę leidyklų knygų vaikams ir paaugliams ne mažiau kaip už 20 litų. Iš daugiau kaip 1000 užpildytų dalyvio kortelių vakar, t. y. birželio 15 dieną, leidyklos „Alma littera” atstovai išrinko laiminguosius: pagrindiniai prizai bus įteikti dviems skaitytojams, knygas pirkusiems Vilniaus knygynuose ir trims knygų mylėtojams iš Panevėžio, Marijampolės ir Kupiškio. Papildomi prizai atiteks trisdešimt trims žaidimo dalyviams iš įvairių šalies vietovių.

Pasak „Alma littera” atstovų, tai, kad prieš vasaros atostogas vaikai ir kiek vyresni knygų mylėtojai susidomi knygynuose skelbiamais žaidimais, rodo, kad knyga per atostogas tikrai nėra pamirštama. Džiugu, kad perkantiems populiarius ir viso pasaulio vaikų pamėgtus leidinius, išverstus į lietuvių kalbą arba lietuvių vaikų literatūros autorių knygeles, leidyklos gali pasiūlyti laimėti jų dar daugiau.

Iš gausaus leidyklų asortimento didelio skaitytojų dėmesio sulaukė neseniai išleistos naujienos – visame pasaulyje itin populiari Ch. Paolinio istorija apie magijos pasaulį „Eragonas”, vienos žymiausių Čilės rašytojų I. Allende knyga paaugliams „Žvėrių miestas”, Viduramžių laikų pasaulį atskleidžianti B. Jacqueso knyga „Raudonmūris”, garsaus prancūzų režisieriaus L. Bessono kūrinys „Artūras ir minimumai”, pagal kurį šiuo metu yra kuriamas filmas ir daugelis kitų. Žinoma, nepamirštamos ir kiek seniau leistos knygos – leidinių serija „Didžiosios lokės sūnūs”, danų rašytojos L. Kaaberbl keturių knygų serija apie Gėdytojos dukterį, taip pat niekuomet nemirštančių nuotykių knygos apie tris muškietininkus ir kitos.

Pernai, prieš prasidedant moksleivių atostogoms, leidykla „Alma littera” taip pat buvo suorganizavusi puikų žaidimą vaikams ir paaugliams bei kvietė juos tapti knygų karaliumi. Tąsyk žaidimo pagrindinio prizo laimėtojas iš leidyklų „Alma littera” ir „Šviesa” leidinių asortimento galėjo išsirinkti net 50 labiausiai jam patikusių knygų.

Visas žaidimo „33 vasaros nuotykiai” laimėtojų sąrašas paskelbtas interneto svetainėje www.almalittera.lt.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Kultūra su žyma , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.