Lietuvoje – naujasis „Fiat Croma“

Lietuvoje pristatytas naujasis itališkas automobilis „Fiat Croma“.

Šis automobilis išsiskiria originaliu dizainu, itin erdviu ir patogiu salonu bei ypatingu saugumu.

„Atgaivinant vieno sėkmingiausių modelių vardą, sukurtas iš esmės naujas automobilis, kuris akivaizdžiai paneigia nuomonę, jog „Fiat“ sugeba gaminti tik mažus automobilius. Naujoji „Croma“ – tai stilingos išvaizdos, įvertinto saugumo ir išskirtinio komforto automobilis, puikiai tinkantis tiems, kam kasdien tenka derinti verslo bei šeimos interesus“, – teigia „Fiat Auto S.p.A.“ atstovės Lietuvoje UAB „Autobrava“ direktorė Asta Bagdonavičienė.

Italijos automobilių dizaino meistro Giorgeto Giugiaro sukurta naujoji „Fiat Croma“ pasižymi aptakiomis linijomis ir solidžia forma, o naujos kartos tvirtas bei elegantiškas universalo tipo kėbulas suteikia šiam modeliui dinamiškumo bei harmonijos įspūdį.

Kuriant automobilį, itin didelis dėmesys buvo skiriamas saugumui, kurį organizacija „Euro NCAP“ įvertino maksimaliai – 5 žvaigždutėmis.

Standartinėje automobilio versijoje yra net 7 saugos oro pagalvės. Dar dvi galima įrengti papildomai. Inerciniai saugos diržai su apkrovos ribotuvu bei aktyviąją saugą užtikrinančios ABS, EBD ir ESP sistemos leidžia vairuotojui ir keleiviams jaustis saugiai bet kokioje situacijoje. Automobilyje įrengti ir specialūs priekinių sėdynių galvos atlošai, saugantys kaklą nuo sužalojimų.

Dar viena išskirtinė naujosios „Fiat Croma“ savybė – itin didelė erdvė, kurią leido pasiekti automobilio gabaritai. Kėbulas yra 10 cm aukštesnis nei kitų tos pačios klasės automobilių kėbulai. Dideli tarpai tarp sėdynių leidžia kelionės metu patogiai jaustis net aukštaūgiams. Aukštesnės nei įprasta sėdynės užtikrina puikų matomumą ir padeda patogiau įsėsti ar išlipti iš automobilio.

Itin erdvus šio automobilio bagažo skyrius, jei prireikia daugiau vietos, lengvai transformuojamas – nuleidus galines sėdynes, jo tūris padidėja iki 1610 litrų.

Nors naujoji „Croma“ priklauso vidutinio dydžio automobilių klasei, tačiau dėl savo gabaritų ir erdvumo gali konkuruoti su didelių automobilių klasės modeliais, tokiais kaip „Škoda Superb“, „Hyundai Sonata“, „Opel Signum“, arba tapti puikia alternatyva mėgstantiems kompaktinius vienatūrius, tokius kaip „Renault Scenic“, „Citroen Picasso“, „Opel Zafira“.

„Fiat Croma“ pirkėjai gali rinktis iš penkių „Euro 4“ standartus atitinkančių variklių. Trys iš jų – ekonomiški naujausios technologijos „Multijet“ turbodyzeliniai agregatai. Tai 1.9 l 120 AG ir 150 AG varikliai bei galingiausias savo klasėje 2.4 l 200 AG variklis, su kuriuo 100 km per valandą greitį galima pasiekti per 8,5 sekundės, o 100 km nuvažiuoti jis sunaudoja tik 8 l dyzelino. Taip pat tai ekologiški ir taupūs 1.8 l 140 AG ir 2.2 l 147 AG benzininiai varikliai.

Automobilyje su benzininiu varikliu montuojama mechaninė 5 pavarų dėžė, su dyzeliniu – mechaninė 6 pavarų dėžė, o su galingiausiais 2.2 l benzininiu ir 2.4 l dyzeliniu agregatais siūloma 6 pavarų automatinė greičių dėžė su sekvenciniu valdymu.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Transportas su žyma , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.