Kalėdų karavanas baigė labdaros turą Lietuvoje

Aplankęs 15 Lietuvos miestų bei kaimų ir išdalinęs žmonių paaukotas dovanėles 3500 kaimo mokyklų vaikų, grojantis „Coca-Cola“ Kalėdų karavanas baigė šeštąją kelionę. Penkias dienas Kalėdų karavanas keliavo per Vilniaus, Kauno, Alytaus, Marijampolės Telšių, Šilutės, Klaipėdos bei Šiaulių regionų miestus bei kaimus, kur aplankė 10 Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo globojamų mokyklų ir išdalino daugiau nei 3 sunkvežimius dovanų.

Gruodžio 7 dieną iki kitų metų Kalėdų karavanas atsisveikino Drąsučių vidurinėje mokykloje Šiauliuose ir išvyko tęsti labdaringos kelionės į Latviją bei Estiją, kur su dovanomis lankys daugiavaikes šeimas bei vaikų globos namus.

Labdaros projekto organizatoriai nuoširdžiai dėkoja visiems geros valios žmonėms, muzikos atlikėjams, kurie savo dovanomis bei dainomis prisidėjo prie Kalėdų karavano ir nudžiugino kaimuose besimokančius moksleivius.
Šiemet prie A.Adamkienės fondo, „Coca-Cola HBC Lietuva“ bei prekybos tinklo „Maxima“ organizuojamo Kalėdų karavano dovanų rinkimo akcijos prisidėjo tūkstančiai Lietuvos gyventojų, kurie dovanėles kaimo mokyklų moksleiviams nešė prie valstybininių institucijų, kur lankėsi karavanas, ir į specialias akcijos dėžes didžiuosiuose prekybos centruose „Maxima“ įvairiuose miestuose.
Projekto organizatorius nudžiugino Marijampolės miesto moksleivių aktyvus dalyvavimas labdaros projekte. Prie miesto savivaldybės sustojusį karavaną aplankė didelis būrys Marijampolės moksleivių su gražiai supakuotomis dovanėlėmis kaimo mokyklų vaikams.
Šiais metais karavanas kaimo mokyklų vaikus džiugino ne tik geros valios žmonių paaukotomis muzikinio ugdymo priemonėmis bei kitomis dovanėlėmis, bet ir prie labdaros akcijos prisidėjusių žymių Lietuvos muzikantų pasirodymais. Į mokyklas atvykę su įspūdingu Kalėdų karavano dviejų aukštų autobusu moksleiviams muzikines dovanas dalijo dainininkai Jurga Šeduikytė, Eva, Linas ir Simona, Andre Zappa, grupės „Mokinukės“, „Les Stagnateurs“, „Rugiagėlių berniukai“. Mokyklas kartu su karavanu aplankė ir „Raganiukės teatro“ Kalėdų senis su elfais.

Atsiliepdami į kvietimą paremti Kalėdų karavaną muzikinio ugdymo priemonėmis, šiais metais Kauno savivaldybė Jonučių mokyklai nupirko DVD grotuvą, Klaipėdos merija Endriejavo mokyklos moksleiviams padovanojo elektrinius vargonus, Šiaulių savivaldybės darbuotojai Drąsučių mokyklos moksleiviams karavaną įpareigojo nuvežti muzikinį centrą.

„Šiemet mūsų moksleivius labai nudžiugino garsių dainininkų pasirodymai, o su žmonių paaukotomis muzikos priemonėmis vaikai galės mokytis groti ir tobulinti savo muzikinius įgūdžius“, – sako Sigutė Kačinskienė, A.Adamkienės fondo direktorė.

Per penkerius pastaruosius metus „Coca-Cola“ Kalėdų karavanas su rėmėjų ir geros valios žmonių paaukotomis dovanomis aplankė daugiau nei 8000 moksleivių, besimokančių 75 įvairiose Lietuvos mokyklose.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Lietuvoje su žyma , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.