„Mango” merginos: ir švelnios mamytės, ir nuožmūs angelai

Prieš gruodžio 8 dieną pasirodysiantį jau devintąjį grupės „Mango” albumą „Šilta akimirka” žaviosios klaipėdietės dalyvavo keliose fotosesijose. Po pozavimo su kūdikiu ant rankų viena iš trijulės, 25 metų Rima, prisipažino: „Jau noriu! Labai, labai!”

21 metų Linos reakcija buvo priešinga: „Kol kas – ne, ne”, trejais metais už ją vyresnės Vikos: „Jau kirba, bet širdyje aš dar esu vaikas”.

Du berniukus ir tris 6-7 mėnesių mergytes 5-7 valandoms geranoriškai „paskolino” mamytės, kurios fotografijos studijoje stovėjo už fotografų nugarų ir per atstumą stengėsi linksminti savo mažylius, patarė, kaip juos laikyti, kalbinti.

„Buvo sudėtinga, nes 6-7 mėnesių vaikai nenuspėjami: jie norėjo miego, valgyti, pas mamą, verkė, – juokėsi Rima. – Iš pradžių buvo tik trys kūdikiai, bet prireikė pagalbos, ir dvi mamytės atvežė dar du pižamomis aprengtus popiečio miegojusius mažuosius”.

Mamyčių vaidmenį „Mango” merginos netrukus pakeitė į nuožmų, „Čarlio angelų”, vaidmenį: tamsėjo, keitėsi apšvietimas, makiažas, apranga.

Koks vaidmuo priimtinesnis: švelnių mamyčių ar vyrus mušančių „Čarlio angelų”?

„Vieną dieną mes galime būti tokios, kitą – kitokios, – „Kauno dienai” sakė Rima. – Neįmanoma tokiam pačiam būti visą gyvenimą. Būni ir švelnus, ir kovingas, ir linksmas. Ar teko muštis su vyrais? Tik vaikystėje, kai žaidėme smėlio dėžėje ir kibdavome vienas kitam į plaukus”.
Darius Sėlenis

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Kultūra.

1 atsiliepimas į "„Mango” merginos: ir švelnios mamytės, ir nuožmūs angelai"

  1. Ievggintė

    manau, kad Mango yra šauni grupė mum ji tikiuosi, kad visiem labai patinka. Ievutė ir Gintarė 😛

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.