„Šiauliai” atsirevanšavo prancūzams

„Šiaulių” krepšininkai po įdomių rungtynių namuose 100:84 nugalėjo Nancy SLUC ekipą ir atsilygino už triuškinamą pralaimėjimą Prancūzijoje (68:104). Turėdami tris pergales po penkių turų šiauliečiai turnyrinėje lentelėje užima antrąją vietą ir turi realias galimybes patekti į kitą varžybų etapą.

Pirmąjį kėlinuką komandos žaidė apilygiai, o antrojo ketvirčio pradžioje šiauliečiai įgijo 6 taškų pranašumą – 25:19. Sėkmingai spurtave „Šiaulių” žaidėjai ėmė didinti persvarą ir po Artūro Jomanto tritaškio turėjo septyniolikos taškų pranašumą, o ilsėtis komandos išėjo rezultatui esant 49:36.

Po pertraukos „Šiauliai” nemažino tempo ir toliau sėkmingai žaidė puolant krepšį. Lietuvos ekipa priešininkus žlugdė taikliais tolimais metimais. Po Dariaus Pakamanio tritaškio šiauliečiai isšiveržė į priekį 67:50, o kėlinuką užbaigė Augenijaus Vaškio baudos metimai, po kurių persvara buvo įtikinama – 76:60. Paskutinio ketvirčio metu priešininkai bandė vytis šiauliečius, tačiau šie išlaikė persvarą ir iškovojo pergalę.

Naudingiausiai šeimininkų gretose žaidė komandos kapitonas Vaidas Pauliukėnas, kuris surinko 27 taškus, Augenijus Vaškys pridėjo 17, Audrius Danusevičius (8 atk.kam.) ir Artūras Jomantas (1/8 dvitaškiai, 10 atk.kam., 6 rez.perd.) – po 12, o Artūras Masiulis – 11 taškų.

Priešininkų gretose rezultatyviausiai žaidė 22 taškus surinkęs Tariqas Kirksay, 21 – pridėjo Cyrilas Julianas, o 17 – surinko Tedas Berry.

Paskutines C grupės rungtynes „Šiauliai” žais po savaitės Italijoje, kur jų priešininkais bus Kantu „Vertical Vision” komanda su Mindaugu Katelynu.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .