Įspūdinga „Lietuvos ryto” pergalė Barselonoje

Vilniaus „Lietuvos rytas” išvykoje rezultatu 97:91 nugalėjo Barselonos „Winterthur FCB” krepšininkus ir šventė pirmąją pergalę Eurolygoje.

Vilniečiai rungtynes pradėjo įspūdingai – Po Roberto Javtoko dviejų baudos metimų „Lietuvos rytas” buvo priekyje 12:2, o po Matthew Nielseno dėjimo pranašumas šoktelėjo iki 14 taškų – 18:4. Barselonos klubui ir toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus ir pirmasis kėlinukas baigėsi lietuviams pirmaujant 25:12.

Antrojo kėlinuko pradžioje vilniečiai ir toliau dominavo varžovų aikštėje – Mindaugo Lukauskio tritaškis „Lietuvos rytui” suteikė 16 taškų persvarą (35:19). Vis dėlto ispanai spurtavo 10:0 ir rezultatas tapo 35:29 lietuvių naudai. Likusį kėlinuko laiką vilniečiai išlaikė panašų skirtumą, o į didžiąją pertrauką komandos išėjo svečiams esant priekyje 47:41.

Trečiajame ketvirtyje „Lietuvos rytas” dažniausiai pirmaudavo kiek mažesne nei dviženkle persvara, tačiau po Gregoro Fučkos dvitaškio klubus skyrė tik 2 taškai – 58:56. M.Nielsenas pelnė 2 taškus, bet J.C.Navarro atsakė tritaškiu ir skirtumas taop minimalus (60:59). Trečiasis kėlinukas baigėsi 62:61.

Lemiamą rungtynių dalį „Lietuvos rytas” pradėjo spurtu 8:0 (70:61), tačiau „Winterthur FCB” nesiruošė kapituliuoti ir pamažu artėjo prie lietuvių. Likus 4 minutėm mūsiškiai pirmavo 76:68, tačiau kiek vėliau Barselonos komanda dvi atakas užbaigė taikliais metimais su pražangomis ir skirtumas tapo 3 taškai – 80:77. Po J.C.Navarro ir Roberto Štelmaherio tritaškių rezultatas buvo 85:80. Vilniečiai perėmė kamuolį, o dvi baudas sumetė Haris Mujezinovičius. Paskutinėmis susitikimo sekundėmis „Lietuvos rytas” sėkmingai realizavo baudų metimas ir neleido sueabejoti pergale.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė M.Nielsenas, surinkęs 27 taškus ir atkovojęs 6 kamuolius. F.House pridėjo 23 taškus (4/7 tritaškiai), R.Štelmaheris – 19 (4 rez. perd., 5 klaidos), R.Javtokas – 8 (13 atk. kam.), M.Lukauskis, H.Mujezinovičius (5 atk. kam.) ir S.Jasaitis – po 6, T.Delininkaitis – 2.

Ispanų ekipoje pasižymėjo S.Williamsas – 27 taškai (5 rez. perd.), G.Basile – 18 (5 rez. perd.), J.C.Navarro – 14 (4 rez. perd.), M.Kakiouzis – 11, G.Fučka – 10 (5 atk. kam.).

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .

3 atsiliepimai į "Įspūdinga „Lietuvos ryto” pergalė Barselonoje"