Panevėžiečiai patyrė dar vieną nesėkmę

Krepšinio klubas „Panevėžys” BBL čempionato rungtynėse namie 81:67 (22:22; 22:21; 13:10; 24:14) sekmadienį nusileido Šiaulių „Šiaulių” krepšininkams. Panevėžiečiams nepadėjo ir puikus Giedriaus Jankausko žaidimas – krepšininkas pelnė net 33 taškus.

Susitikimo pradžioje buvo galima pastebėti nedidelį „Panevėžio” pranašumą – 8:6. Po kelių minučių – 14:10, tačiau „Šiauliai” neleido varžovams atitrūkti. Pirmasis kėlinys baigėsi taikiai – 22:22. Antrąjį ketvirtį vyko atkakli kova, nors lyderiui Pauliui Staškūnui nekrito, jį sėkmingai pakeitė Tomas Gaidamavičius bei G.Jankauskas. Krepšininkai išėjo ilsėtis svečiams pirmaujant 44:43. Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė ir prieš paskutinį ketvirtį „Šiauliai” pirmavo tik 4 taškų skirtumu. Tačiau paskutinį rungtynių kėlinį sėkmingiau sužaidė šiauliečiai ir iškovojo jau 7 pergalę iš 8 galimų ir bendroje čempionato įskaitoje užima trečiąją vietą. O „Panevėžys” turi 3 pergales ir 4 pralaimėjimus (10 vieta).

Sekmadienio susitikime „Šiaulių” gretose geriausiai pasirodė Vaidas Pauliukėnas (6/8 dvitaškių) – pelnė 17 taškų. Audrius Danusevičius pelnė 14, o Rolandas Vaičiūnas pridėjo 10, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 3 kamuolius. „Panevėžio” komandoje nesustabdomas buvo Giedrius Jankauskas (10/14 dvitaškių, 10/11 baudos metimų) – pelnė 33 taškus ir 10 atkovotų kamuolių. Tomas Gaidamavičius (4/4 dvitaškių) savo ekipai pelnė 10 taškų bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .