A.Fergusonas grasina neišleisti žaidėjų į Anglijos rinktinę

A.Fergusonas grasina neišleisti žaidėjų į Anglijos rinktinę
„Manchester United“ vyriausias treneris Seras Aleksas Fergusonas pagrasino, jog neišleis savo komandos žaidėjų anglų į lapkričio mėnesį vyksiančias draugiškas rungtynes tarp Anglijos ir Argentinos rinktinių.

Jis prasitarė: „Aš niekuomet neprieštaravau ir netrukdžiau svarbioms varžyboms, tačiau neketinu rizikuoti savo žaidėjais kažkokiame draugiškame susitikime. Tiesą sakant, aš niekada rimtai nevertinau tokių tarptautinių rungtynių. Vis dėl to, šį mėnesį Anglijos rinktinė ketina žaisti panašias varžybas ir galiu lažintis, kad „Chelsea“ ir „Arsenal“ klubai taip pat neišleis savo žaidėjų. Šiuo metu aš turiu daug problemų dėl susižeidusių žaidėjų, bet kas mano vietoje pasielgtų taip pat“.

Anglijos rinktinės treneris Svenas-Goranas Eikssonas tikisi lapkričio 12 dieną Ženevoje vyksiančiose varžybose aikštėje išvysti Wayne Rooney, Rio Ferdinandą, Kieraną Richardsoną ir Alaną Smithą.

Kita vertus, tai tik pirmosios iš suplanuotų keturių draugiškų varžybų prieš birželio mėnesį prasidėsiantį Pasaulio čempionatą Vokietijoje. Be to, S.G.Erikssonas panašias varžybas laiko privaloma pasiruošimo dalimi.

Gediminas Daukša

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.