Slovakijos čempionės nugalėtos nelengvai

Daugkartinės Lietuvos čempionės Vilniaus „Lietuvos telekomo” krepšininkės pergalingai pradėjo naujojo sezono moterų Eurolygos varžybas.

Vilnietės pirmosiose šio turnyro C grupės rungtynėse ketvirtadienį sostinės „Siemens” arenoje nugalėjo Košicės „K Cero ICP” (Slovakija) komandą 65:61 (20:13, 18:15, 12:19, 15:14).

Nugalėtojų ekipai 18 taškų pelnė Keti Duglas, 15 – Jurgita Štreimikytė-Virbickienė, o Sandros Valužytės sąskaitoje – 9 taškai, 11 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Košicės komandai Slavka Frniakova pelnė 15, Tifani Džonson – 12, o Katarina Timkova – 10 taškų.

14-ą min. vilnietės pirmavo 14 taškų skirtumu – 27:13, o po dviejų kėlinių komandas skyrė 10 taškų – 38:28. Tačiau po didžiosios pertraukos viešnioms pavyko pavyti varžoves. 27-ąją min. rezultatas buvo lygus 43:43. Trečiajame kėlinyje „Lietuvos telekomo” komandai vėl pavyko atitrūkti. 35-ąją min. po K. Duglas tritaškio vilnietės pirmavo 59:49. Likus žaisti 3 min. 36 sek. komandas skyrė 12 taškų – 63:51. Pačioje rungtynių pabaigoje Košicės ekipai buvo pavykę sumažinti skirtumą iki dviejų taškų – 61:63. Likus žaisti 7,5 sek., du baudos metimus pataikė K. Duglas, o paskutinioji Slovakijos čempionių ataka buvo nesėkminga.

Kitas rungtynes „Lietuvos telekomas” žais lapkričio 2 dieną svečiuose su Maskvos „Dinamo” (Rusija) krepšininkėmis.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .