Ketvirtadienį į Pravieniškių 1-uosius pataisos namus aplankyti čia bausmę atliekančio savo vyro atvykusiai vilnietei teko nusivilti. Moteriškė ne tik nepasimatė su sutuoktiniu, bet ir turėjo aiškintis pareigūnams, kaip jos atgabentos sultys virto… alkoholiu. Už mėginimą nuteistajam perduoti svaigalų jai gresia administracinė atsakomybė – bauda nuo 100 iki 250 litų.
Minėtų pataisos namų administracija nuteistajam 47 metų Z.S. suteikė ilgalaikį (iki dviejų parų) pasimatymą. Spalio 27 dieną pasimatyti su juo iš Vilniaus atvyko žmona 43 metų Ž.S.
Pareigūnai moteriškę įspėjo dėl įstatymų numatytos atsakomybės už nuteistiesiems draudžiamų turėti daiktų perdavimą.
Jos atsineštus maisto produktus tikrinančiai pareigūnei vienas sulčių tetrapakas pasirodė įtartinas. Litro talpos sulčių mišinio (multivitaminų) pakuotės apačia buvo drėgna. Atidarius paką padvelkė alkoholiu…
Pusantro litro talpos apelsinų sulčių tetrapake taip pat rasta skysčio, turinčio alkoholio kvapą. Manoma, jog tai – degtinė arba vandeniu atmieštas spiritas.
Ž.S.apklausė į pataisos įstaigą iškviestas Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnas. Viešniai buvo surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas.
Už mėginimą suimtajam perduoti gėrimo su alkoholiu moteriškei gresia administracinė atsakomybė – bauda nuo 100 iki 250 litų.
Po apklausos vilnietė, taip ir nepasimačiusi su vyru, išvyko namo.
Z. S. už grotų pateko dėl kreditinio sukčiavimo (BK 207 str. 1 d.). Teismo jam skirta aštuonių mėnesių laisvės atėmimo bausmė baigsis 2006-ųjų gegužę.
Kategorijos
- Aplinkosauga
- Augintiniai
- Ekonomika
- Informacinės technologijos
- Interjeras
- Įvairenybės
- Justicija
- Kinas
- Kultūra
- Laisvalaikis
- Lietuvoje
- Medicina
- Mityba
- Mokslas
- Moterims
- Nuomonė
- Pasaulyje
- Politika
- Psichologija
- Receptai
- Renginiai
- Šeima ir namai
- Specialistai konsultuoja
- Sportas
- Statyba
- Švietimas
- Transportas
- Vaikai
- Vyrams
- Žiniasklaida