Panevėžys išsirinko saugiausius kaimynus

Šiandien Panevėžio miesto savivaldybėje apdovanoti Savivaldybės ir Panevėžio miesto vyriausiojo policijos komisariato paskelbto konkurso „Saugi kaimynystė” nugalėtojai. Jais tapo Aukštaičių g. 76 ir Ukmergės g. 45A namų savininkų bendrijos.
Konkurso nugalėtojus apdovanojo Savivaldybės mero pavaduotojas Petras Luomanas, Savivaldybės administracijos direktorius Visvaldas Matkevičius, Panevėžio miesto vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos tarnybos viršininkas Gintaras Kliauga.
„Džiugu, kad mieste vis labiau aktualizuojama saugumo problematika. Vis dėlto manau, kad didžiausia bėda – žmonių abejingumas. Šis konkursas parodė, kad esate neabejingi ne tik savo, bet ir kaimynų gerovei, suprantate, kad mūsų saugumas didele dalimi priklauso nuo mūsų pačių”, – konkurso dalyvių apdovanojimo ceremonijoje sakė Panevėžio miesto mero pavaduotojas P.Luomanas.
Kaip teigė Savivaldybės administracijos direktorius V.Matkevičius, kartu konkurso dalyviai įrodė, kad miesto bendruomenė tampa vis aktyvesnė, iniciatyvesnė: „Džiaugiuosi jau šiandien galėdamas pranešti, kad esate neabejingi ir miesto interesams: pavasarį Savivaldybės ir policijos komisariato skelbta akcija „2 procentai – sau, artimiesiems, miestui”, per kurią kvietėme 2 procentus pajamų mokesčio skirti vaizdo kameroms mieste įrengti, sulaukė itin didelio jūsų pritarimo. Tam tikslui į Savivaldybės sąskaitą jau pervesta 22 tūkst. Lt”.
Konkurse „Saugi kaimynystė” iš viso dalyvavo 20 daugiabučių namų savininkų bendrijų. Nugalėtojos rinktos dviejose kategorijose – iki 50 butų namų ir daugiau nei 50 butų namų. Renkant nugalėtojus buvo vertinama bendradarbiavimas su apylinkės inspektoriais (kitais policijos pareigūnais), susirinkimai gyventojų saugumo tematika, langų, durų, spynų būklė, laiptinių, kiemų apšvietimas ir kitos gyventojų iniciatyvos. Dviem konkurso nugalėtojams atiteko po 2,5 tūkst. Lt piniginiai prizai.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Lietuvoje su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.