Šeštadienį – „Sevilla” ir „Barcelona” pergalės

Šeštadienį Ispanijos čempionate didelių netikėtumų užfiksuota nebuvo – pergales iškovojo favoritais laikyti „Sevilla” ir „Barcelona” klubai.

Čempionų titulą ginantys „Barcelona” futbolininkai „Nou Camp” stadione nesunkiai įveikė antroje vietoje žengiančią Pamplonos „Osasuna” vienuolikę net 3-0. Pasak ispanų žiniasklaidos, rungtynėse tiesiog žibėjo jaunasis talentas argentinietis Lionelis Messi ir brazilas Ronaldinho.

Nors pirmajame kėlinyje šeimininkams nepavyko pralaužti „Osasuna” gynybos, tačiau dvi puikias progas turėjo L.Messi – kartą jo galva smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį, o kitą smūgį atsaugojo svečių vartininkas. Tik prasidėjus antrajam kėliniui niekieno nedengiamas kamerūnietis Samuelis Eto`o nukreipė į vartus Ronaldinho greitai pakeltą kampinį.

Netrukus S.Eto`o įmušė savo antrą rungtynių (devintą šiame sezone) įvartį, kuomet pirmas suskubo prie atšokusio kamuolio, o rungtynių pabaigoje gam kurioziškai įvartį įmušė prancūzas Ludovicas Giuly – jis į vartus pasiuntė nuo Ronaldinho nugaros atšokusį kamuolį.

Vis tik ši pergalė gali brangiai kainuoti Frankui Rijkaardui, kadangi rungtynėse traumas patyrė brazilas gynėjas Julianas Bellettis (kelio trauma) ir Portugalijos rinktinės saugas Deco (patempė raumenį).

Trečią pergalę šiame sezone iškovojo „Sevilla”, 2-0 įveikusį „Alaves”. Pirmą įvartį 27 minutę po gražaus italo Enzo Marescos perdavimo kulnu įmušė brazilas saugas Adriano, o 71 minutę rezultatą realizavęs J.Saviolos uždirbtą 11 metrų baudinį padvigubino tas pats E.Maresca.

Turnyrinė lentelė

Šeštadienio rezultatai

„Barcelona” 3 – 0 Pamplonos „Osasuna”

46` [1 – 0] S.Eto`o
52` [2 – 0] S.Eto`o
86` [3 – 0] L.Giuly

„Sevilla” 2 – 0 „Alaves”

27` [1 – 0] Adriano

71` [2 – 0] E.Maresca (11 m.)