Naujoji sąjunga ragina visus nusikaltimus tirti operatyviai ir objektyviai

Tiriant nusikaltimus turi būti užtikrintas operatyvus ir efektyvus teisėsaugos institucijų darbas, mano Naujosios sąjungos frakcija.
Į visas parlamentines frakcijas kreipėsi liberaldemokratai, kviesdama pasirašyti pareiškimą dėl senaties termino turtiniams nusikaltimams panaikinimo. Naujosios sąjungos frakcija, apsvarsčiusi siūlymą, pritarė, kad nusikaltimai valstybės ir žmonių turtiniams interesams turi būti išaiškinti, o kaltieji nubausti. Tam turi būti užtikrintas operatyvus ir efektyvus atsakingų institucijų darbas, o, reikalui esant, tobulinami įstatymai ar kiti teisės aktai.

Tačiau Naujosios sąjungos frakcija yra įsitikinusi, kad kuo operatyviau reikia tirti ne tik turtinius, bet ir visus nusikaltimus, todėl liberaldemokratų mėginimai išskirti vien turtinius nusikaltimus yra nesuprantami. Kyla klausimas, ar žmogaus nužudymas, liberaldemokratų manymu, yra ne toks svarbus kaip turtinis nusikaltimas?

Frakcijos nariai atkreipė dėmesį, kad senaties termino naikinimas gali neigiamai paveikti nusikaltimus tiriančias institucijas, mat termino panaikinimas leistų tyrėjams neskubėti, o taip nusikaltimų tyrimas užsitęstų dar ilgiau.

Liberaldemokratų kreipimesi į frakcijas minimas vis gilėjantis žmonių nusivylimas savo valstybe, aukščiausiomis jos institucijomis ir teisingumu. Todėl Naujoji sąjunga ragina Seimo narius naudotis rinkėjų jiems suteikta įstatymų kūrybos ir leidybos teise, o ne gaišti laiką tuščių ir populistinių pareiškimų kūrimui.

Naujoji sąjunga

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika su žyma , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.