Lietuviai turi ką parodyti šokių muzikos pasauliui

Talentingas prodiuseris iš Lietuvos Virus J kartu su klaipėdiečių duetu DJ Sun ir Fyzo žada įspausti savo inicialus greit pasirodysiančioje plokštelėje („Cocain/GetDrunk“) „Distraektion ltd.“ Londono „Distraekt“ įrašų kompanijoje.

Be to, birželio 15 d. radijo stoties „Eccentric Beats“ eteryje nuskambės DJ Sun miksas „Ego Beats“, kurį jau spėjo įvertinti ir Lietuvos šokių muzikos gerbėjai. O kūrinio „Loving Soul“ remiksas, kuriame skamba vienos ekstravagantiškiausių Lietuvos dainininkių Sati balsas – jį padarė Virus J, o DJ Sun išpopuliarino už Lietuvos ribų – bus įtrauktas į kasmetinį „Miami Annual-2005“ rinkinį.

Įdirbis

Mažai kam žinomas vaikinukas Justinas Chachlauskas iš Jonavos, Kauno Technologijos universitete baigęs muzikos technologijų specialybę, dar 1999 m. aktyviai įsitraukė į šokių muzikos pasaulį.

Užburtas anuomet naujų „progressive house“ ir „tribal“ skambesių, Justinas nutarė išmėginti savo jėgas prodiusuodamas ir kurdamas muziką.

Pasivadinęs Virus J, 2000 m. įrašė ir pristatė „Radiocentro“ radijo stoties laidoje „Miksas demo cd „Your World“ savo išskirtinį „setą“. Jame nuskambėjęs kūrinys „Išgirsk“ (įrašytas kartu su Aiga) vėliau buvo įtrauktas į „Bomba records“ smogdiską, skambėjusį įvairiuose Lietuvos radijo stotyse.

2001 m. Virus J pasinėrė į Kompiuterinės muzikos klubo (KMK) veiklą, vėliau jaunasis didžėjus tobulino savo grojimo techniką dalyvaudamas įvairiuose vakarėliuose ir pristatinėdamas savo muzikinius „setus“ radijo stotims, grojančioms šokių muziką.

2004 m. Virus J remiksavo Andriaus Mamontovo kūrinį „Spalvoti sapnai“. O į tais pačiais metais Sati išleistą albumą „Meilės paslaptis“ įtrauktas Virus J remiksuotas kūrinys „Loving soul“.

Bendras projektas

„Justas atsiuntė kompaktinę plokštelę, kurioje buvo įrašytas jo miksas bei keletas kūrinių, – pažintį su Virus J prisiminė Dj Sun. – Perklausęs viską, pagalvojau, kad šie darbai įdomūs, taigi pasiūliau padirbėti kartu. Kas iš viso šito išėjo, sužinosime tik tada, kai plokštelė išvys dienos šviesą ir ims suktis vakarėliuose.“

„Distraekt“ įrašų kompaniją įkūrė du dėl muzikos pakvaišę vyrukai Piliavin ir Zimbardo, kurie šokių aikšteles drebina galingais „tribal“ ritmais. Kompanija garsina savo vardą ne tik puikiomis plokštelėmis, bet ir šokių muzikos renginiais.

Dar prieš pasirodant plokštelei „Tribal from Lithuania“, DJ Sun buvo gavęs iš Piliavin ir Zimbardo pristatomųjų miksų. O po Sun ir Fyzo vinilo pasirodymo vienam iš jų kūrinių – „Tarabanda“ – įsisukus į Piliavin ir Zimbardo grojamiausių dainų sąrašą, tarp klaipėdiečių ir anglų užsimezgė profesiniai kontaktai.

Iš keturių kūrinių, išsiųstų „Distraekt“ įrašų kompanijai, buvo atrinktos dvi sodriai skambančios „progressive house“ stiliaus kompozicijos. Jų kūrėjai šmaikštaudami sako, kad įrašų kompanija turbūt susiviliojo kūrinių pavadinimais „Get drunk“ ir „Cocain“…

Pasak Sun ir Virus, plokštelę planuojama išleisti šių metų rugpjūčio mėnesį. „Iš tiesų sunku tiksliai nurodyti vinilo išleidimo datą, nes įrašų kompanijos neretai dėl vienokių ar kitokių priežasčių jį atideda… Tikimės, kad su šiuo vinilu tokių bėdų nebus, nes jau gavome plokštelės viršelį bei išsprendėme visas iškilusias problemas“, – sakė vaikinai.

Vaidas Plaščinskas

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Renginiai su žyma , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.