Privati Lietuvos regioninė aviakompanija, veikianti Baltijos regiono oro transporto rinkoje, nuo spalio 17 dienos pradės vykdyti reguliarius skrydžius tarp Hamburgo ir Eindhoveno, kuris yra 100 kilometrų nutolęs nuo Olandijos sostinės Amsterdamo. Pasirašius sutartį su Vokietijos aviakompanija „Deutsch BA”, aviakompanijos keleiviai iš Hamburgo galės pasiekti ir Miuncheną, Štutgartą bei Niurnbergą.
„Air Lithuania” generalinis direktorius Naglis Vyšniauskas teigia, kad siūlydama naujuosius reisus aviakompanija siekia patenkinti tiek Lietuvos, tiek užsienio verslininkų poreikį greičiausiu ir komfortabiliausiu būdu pasiekti populiarius regionus.
Reisas-Palanga-Hamburgas-Eindhovenas bus vykdomas vieną kartą per dieną iš Lietuvos ir du kartus per dieną iš Vokietijos.Skrydžiai Palanga-Olandija bus vykdomi darbo dienomis, bilietas į abi puses kainuos nuo 338 litų.
Tarp Hamburgo ir Miuncheno, Štutgarto bei Niurnbergo lėktuvai skraidys kartą per dieną, bilietas į vieną pusę kainuos nuo 350 litų.
Visi „Air Lithuania” skrydžiai bus vykdomi komfortabiliais 46 vietų ATR lėktuvais.
Per 2005 m. devynis mėnesius aviakompanija pervežė 43018 keleivių, o tai yra 11 procentų daugiau nei 2004 m.
Bendrovės orlaiviai skraido iš Kauno ir Palangos tarptautinių oro uostų. Didžiąją aviakompanijos klientų dalį sudaro Kauno ir Klaipėdos regionų verslininkai, turintys verslo ryšių Vokietijoje bei Skandinavijos šalyse. Skandinavijos šalys bei Vokietija yra pagrindinės Lietuvos investuotojos, todėl aviakompanijos paslaugos išlieka ir toliau aktualiausios šių šalių verslo atstovams.
„Air Lithuania”