M. Chodorkovskio advokato A. Drelio kontoroje jau šešias valandas atliekama krata

Buvusį Rusijos naftos kompanijos „Jukos“ generalinį direktorių Michailą Chodorkovskį gynusio advokato Antono Drelio kontoroje jau šešias valandas daroma krata. Krata ir dokumentų poėmis atliekamas tiriant baudžiamąją „Jukos“ bylą“, remdamasi naujienų agentūra „Novosti“ praneša ELTA.

„Aš iki šiol negaliu patekti į patalpas. Manęs neįleidžia, niekas man nieko neaiškina, aš nežinau, kas vyksta“, – „Novosti“ telefonu sakė A. Drelis. Anot jo, krata atliekama jau šešias valandas.

Advokato kontoroje yra keli jo padėjėjai. „Tačiau su jais aš negaliu susisiekti“, – sakė jis.

„Šiandien pradėjus tirti baudžiamąją bylą dėl kelių „Jukos“ darbuotojų kartu su kitais asmenimis neteisėtu būdu gautų lėšų legalizavimo, Rusijos Federacijos generalinė prokuratūra kartu su operatyvinėmis tarnybomis atlieka kratas ir dokumentų poėmius keliose finansų institucijoje ir juridinėse organizacijoje“, – teigiama Rusijos generalinės prokuratūros pareiškime.

Prokuratūros teigimu, 2000-2003 m. keli „Jukos“ vadovai ir darbuotojai pasisavino ir užsienyje legalizavo maždaug 7 mlrd. JAV dolerių.

„Į šią veiklą buvo įtraukti įvairūs asmenys, įskaitant ir advokatus, įvairių komercinių struktūrų ir bankų darbuotojus“, – teigė generalinė prokuratūra.
2005-10-05 20:10

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Pasaulyje su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.