„Žalgiris“ į Kauną grįžo tik trumpam

Kauno „Žalgirio“ vyrų krepšinio komanda iš Prancūzijos trumpam sugrįžo į Lietuvą. Pagaliau į krūvą susirinkę visi žaidėjai ir treneriai keletą dienų treniruosis Kaune, o ketvirtadienį jau išvyks į tarptautinį turnyrą Vokietijoje.

Vakar žalgiriečiai dalyvavo naujojo sezono fotosesijoje, o klubo vadovai Šiauliuose pratęsė sutartį su „Gubernijos“ alaus darykla dėl komandos rėmimo 2005-2006 metų sezoną.

Susirinko visa komanda

Vakar į treniruotę po ilgos pertraukos susirinko visa „Žalgirio“ vyrų krepšinio komanda. Iš Prancūzijos sugrįžusių krepšininkų Kaune jau laukė vyriausiasis komandos treneris Antanas Sireika ir puolėjas Darjušas Lavrinovičius.

A.Sireika turėjo keletą dienų poilsio po Europos čempionato, todėl komandai laikinai vadovavo jo asistentas Gintaras Krapikas. D.Lavrinovičius sportavo pagal individualią programą, kad po didelių krūvių šalies rinktinėje atsigautų jo operuotas kelias.

Vakar žalgiriečiai jau treniravosi visa jėga, o poryt komanda išvyks į turnyrą Vokietijoje.

„Gubernija“ ištikima Kauno klubui

Tęsiasi Kauno „Žalgirio“ vyrų krepšinio komandos ir Šiaulių „Gubernijos“ alaus daryklos draugystė. Vakar Šiauliuose viešėjo Kauno klubo valdybos pirmininkas Arvydas Sabonis ir jo pavaduotojas Gediminas Navikauskas, kurie susitiko su „Gubernijos“ generaliniu direktoriumi ir valdybos pirmininku Romuladu Dunausku.

„Žalgiris“ ir „Gubernija“ pratęsė bendradarbiavimo sutartį dar vieneriems metams, tad Šiaulių aludarių bendrovė liks generaline Kauno klubo rėmėja. Pasak „Gubernijos“ komunikacijų direktorės Violetos Dunauskienės, finansinės sutarties sąlygos nesikeis ir liks tokios pačios kaip praėjusį sezoną.

Konkreti paramos suma nėra skelbiama. Pasak G.Navikausko, lyginant įmonės dydį ir jos skiriamą sumą krepšiniui, galima teigti, kad „Gubernija“ krepšiniui skiria daugiausia lėšų.

„Mes labai džiaugiamės tokiu partneriu kaip „Žalgiris“, – sakė V.Dunauskienė.

A.Sabonis ir G.Navikauskas jau pamatė ir naują „Žalgirio“ alaus tarą – pusės litro žalią butelį bei litro talpos „Q PET“ butelį. Šį sezoną „Žalgirio“ alaus skardinę puoš naujas šūkis – „Už mūsų pergales“.

„Žalgirio“ biudžetą šį, kaip ir praėjusį sezoną, sudarys 12 milijonų litų.

Laisvės alėjoje – krepšinis

Rytoj 14 val. Kauno Laisvės alėja taps krepšinio arena. Čia vyksiančiame „Auksinės rankos“ taiklumo turnyre susirungs mobiliojo ryšio vartotojų komandos, o jų „treneriais“ ir „konsultantais“ taps „Žalgirio“ žaidėjai Tanoka Berdas, Simonas Serapinas, Paulius Jankūnas ir Redžis Frymenas. Renginį organizuoja telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ drauge su Kauno „Žalgiriu“.

Renginio kulminacija taps naujas Lietuvos rekordas – didžiausi mūsų šalies krepšinio istorijoje krepšinio marškinėliai, kuriuos specialiai šiai šventei siuva sportinės aprangos bendrovė „Tūta“.

Susirinkusiuosius linksmins Linas ir Simona, su jais uždainuos ir „Žalgirio“ žvaigždė T.Berdas. Turnyro žaidėjus palaikys „Žalgirio“ krepšinio komandos šokėjų trupė.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.