NFKA A lygos 30 turo rezultatai

Vakar sužaistos penkerios NFKA A lygos 30 turo rungtynės. Trys susitikimai baigėsi svečių, vienas – šeimininkų pergale bei dar vienas mačas baigėsi lygiosiomis.

Po tris taškus į savo sąskaitas įsirašė visi čempionato lyderiai. „Ekranas” išvykoje 2:0 palaužė „Šilutę”, „Kaunas” po permainingos kovos rezultatu 4:3 įveikė „Sūduvą”, o „Vėtra” savo aikštėje 3:2 nugalėjo „Atlantą”.

Išskirti galima rungtynes Marijampolėje, kur šeimininkai prieš praėjusių metų čempionus FBK „Kaunas” futbolininkus po pirmojo kėlinio pirmavo 2:0, tačiau pralaimėjo antrajme kėlinyje praleidę net keturis įvarčius, iš kurių du – per paskutines 15 minučių.

Likusiose rungtynėse „Vilnius” sužaidė lygiosiomis 1:1 su trenerių pasikeitimą šią savaitę išgyvenusiais „Šiauliais”, o „Žalgiris” išvykoje 2:1 įveikė autsaiderį „Nevėžį”.

„Nevėžis” – 1:2 – „Žalgiris”

Įvarčiai:

2`, I.Morinas (Ž)
17` M.Karalius (Ž)
54` M.Juknevičius (N)

„Sūduva” – 3:4 – „Kaunas”

Įvarčiai:

32` G.Grigas (S)
35` T.Radzinevičius (S)
45`, 82` G.Kvaratskhelia (K)
58` A.Klimek (K)
67` V.Afanasenka (S)
83` L.Pilibaitis (K)

„Vėtra” – 3:2 „Atlantas”

Įvarčiai:

34` E.Blažys (V)
44`, 83` N.Sasnauskas (V)
55` M.Bezykornovas (A)
74` A.Petreikis (A)

„Šilutė” – 0:2 – „Ekranas”

Įvarčiai:

30`, 71` P.Lukšys (E)

„Vilnius” – 1:1 – „Šiauliai”