Netrukus Lietuvos televizijoje duris atvers „Humoro akademija” – laida, kurioje varžysis geriausi Lietuvos humoro kolektyvai. Naujasis projektas su nacionalinio transliuotojo vėliava sieks suburti išmoningiausius humoristus ir dainininkus.
Kiekvienoje „Humoro akademijos” laidoje dalyvaus po tris kolektyvus ir iš penkių pripažintų humoro meistrų – „akademikų” suburta vertintojų komanda. Kolektyvai laikys „egzaminus”, kuriuos sudarys daugybė įvairiausių muzikinių ir vaidybinių užduočių, o juos vertins ir „akademikai”, ir televizijos žiūrovai. Geriausiai egzaminą išlaikiusiai komandai bus suteikta galimybė rungtis su kitų varžytuvių nugalėtojais.
„Akademikams” vadovaus ir „studijas” prižiūrės „Humoro akademijos” rektorė Virginija Našlėnienė. „Lietuvoje humoristai išsibarstę kas sau, todėl įsteigti vieną „Humoro akademiją”, kuri juos visus suburtų ir augintų, tiesiog būtina”, – sako V. Našlėnienė, – „gal ateis pagaliau laikas, kai lietuviai mokės pasijuokti ne tik iš kitų, bet ir iš savęs?”.
Pirmoji interaktyvi „Humoro akademijos” paskaita – jau kitą sekmadienį, spalio 9 d., 17.35 val. per Lietuvos televiziją.