Už sugyventinio nužudymą – aštuoneri metai kalėjime

Vakar Klaipėdos apygardos teisme dėl 48 metų sugyventinio nužudymo aštuoneriems metams laisvės atėmimo nuteista Šilutės rajono gyventoja Irena Kalvienė (gim. 1959 m.).

Praėjusių metų spalio 14 dieną Šilutės rajono Tarvydų kaime tarpusavio ginčo metu I. Kalvienė tyčia peiliu smogė Kazimierui Šiauliui. Dėl nukraujavimo vyras mirė.

Moteris tądien buvo išėjusi pas ūkininką perrinkinėti bulvių. Savo sugyventinio ji taip ir nesulaukė. Netrukus dėl nekokybiško darbo ir ji buvo išsiųsta namo. Irena į namus grįžo susinervinusi.

Tarp išgėrusių sugyventinių įsiliepsnojo konfliktas. K. Šiaulys priekaištavo, kad moteris turi kitą vyrą ir liepė palikti jo namus. Ši sudavė vyrui ranka per veidą, o tas trenkė atgal. Įširdusi I. Kalvienė nubėgo į virtuvę bei pagriebė nuo krosnies peilį. Moteris dūrė juo lovoje sėdėjusiam vyrui į krūtinę.

Nužudžiusi sugyventinį moteris buvo išbėgusi į lauką aprimti. Vėliau pati iškvietė policiją.

Liudytojų teigimu, šiuose namuose buvo dažnai išgėrinėjama. Abu sugyventiniai buvo bedarbiai. K. Šiaulys dažnai eidavo „gėrybių“ ieškoti į šiukšlyną, tad jomis buvo užvertęs visus namus.

I. Kalvienė yra turėjusi du vyrus ir keletą sugyventinių. Jai atimta teisė rūpintis septyniais vaikais. Šiuo metu moteris bendrauja tik su vienu iš savo vaikų, kiti į jos laiškus neatsakinėja.

Teismas nusprendė patenkinti dviejų nužudytojo vyro seserų civilinį ieškinį. Nors su broliu prieš mirtį jos nebendravo, teismas nutarė joms skirti po 1 000 litų moralinei žalai atlyginti. Skirta suma ir laidotuvių išlaidoms padengti.

Iš teismo salės išvedamai nuteistajai velionio seserys palinkėjo supūti kalėjime.

Žaneta Skersytė

„Vakarų ekspresas“

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.