Grožio trauka

Ištisos valandos, praleistos kirpėjo kėdėje, profesionalaus vizažisto potėpiai, stebinantys drabužiai, aukštakulniai ir būtinai spinduliuojanti šypsena. Tada – kelionė podiumu, kai karšta ne tik nuo ryškių prožektorių, bet ir nuo žvilgsnių. Tokia yra merginų, demonstruojančių grožio meistrų darbus, kasdienybė. Arba gražuolių merginų nuotykis.

„Niekada nežinai, kokių staigmenų atneš nauja patirtis“, – šypsosi klaipėdietė Laura Žukaitė. Pasiryžusi dalyvauti kirpėjų eksperimentuose, mergina ne tik turėjo progą nustebinti draugus pritrenkiančia šukuosena, bet ir gavo netikėtos naudos. Vos porą kartų pademonstravusi „Aidos studijos“ meistrų sukurtas šukuosenas, studentė gavo pasiūlymą dirbti grožio studijoje. „Grožis įtraukia. Studentei toks darbas kaip tik. Juk visos norime puoštis ir gražiai atrodyti. Dabar gyvenu apsupta žmonių, siekiančių atrodyti gražiai, ir žmonių, kurie padeda įgyvendinti šį norą“, – „Klaipėdai“ prisipažino gražuolė ilgakasė.

Padėjo atsitiktinumas

Dvidešimt trejų metų klaipėdietė niekada nedalyvavo jokiose modelių atrankose ar grožio konkursuose. Ji dvylika metų lankė šokių kolektyvą „Žilvinas“, buvo Sendvario mokyklos prezidentė ir nesuko sau galvos dėl grožio.

Viskas pasikeitė, kai klube „Dada“ prie jos priėjo reklamos vadybininkė ir pasiūlė nusifotografuoti vienai reklamai. Šio sumanymo L.Žukaitė ėmėsi juokaudama, tačiau rezultatu liko patenkinta. Po sėkmingos fotosesijos ją ėmė kviesti ir į kitus grožio renginius.

Jos draugė „Studijos A“ kirpėja Edita šiemet įkalbėjo pademonstruoti ir jos sukurtą šukuoseną. Susitarusios, kad šukuosena bus tokia, kuri nė kiek nepakenks plaukams, merginos ėmėsi darbo. Keliasdešimt ant specialių bigudukų supintų kasyčių, jas išardžius, tapo juokingomis, bet efektingomis šviesių plaukų antenomis.

L.Žukaitė fotografavosi reklamai, žurnalams, vėliau šukuoseną demonstravo ant podiumo Kaune vykusiame kirpėjų konkurse.

Grožis – kaip nuotykis

„Niekada rimtai nevertinu savo grožio. Tiesiog smagu patirti ką nors naujo. Dar dabar prisimenu, kaip po pirmos fotosesijos atėjau į naktinį klubą, bet mano draugai manęs nepažino. Supratę, kas esu, jie šaukė, kad visai išprotėjau, jei galiu su tokia šukuosena vaikščioti. Tačiau vakarėlis pavyko kaip niekad smagus“, – šypsojosi L.Žukaitė.

Mergina studijuoja vadybą ir dar atranda laiko papildomam darbui.

Susipažinusi su „Aidos studijos“ vadovais Aida ir Viktoru Krupskiais, ji sulaukė kvietimo tapti grožio studijos administratore.

L.Žukaitė dienraščiui sakė, kad suderinti studijas ir ne kasdienį darbą studijoje – lengva. Darbas grožio salone nuvargina fiziškai, tačiau yra smagus ir nesudėtingas. Merginai tenka paskirti laiką klientams, juos pasitikti ir išlydėti, pasiūlyti kavos, šviežių laikraščių.

„Puiku, kai į studiją atėjęs žmogus po poros valandų išeina daug gražesnis ir švytintis gera nuotaika. Smagu stebėti, kaip gali pasikeisti žmogus, kai jį puošia profesionalai“, – tikino klaipėdietė.

Anksti ištekėjo

Nors daugelis pamano, kad L.Žukaitei vos šešiolika, ji pati jaučiasi suaugusi. Mergina jau spėjo pakeisti dešimtį studentiškų darbų, pradėti studijas, susirasti mylimąjį, ištekėti ir pasiimti paskolą būstui. Jau trejus metus su vyru Andriumi jie gyvena kartu.

Porelė nuolat įsivelia į juokingus nuotykius. Pernai jiedu slapčia nuo draugų susituokė.

L.Žukaitės mylimasis Andrius laimėjo žaliąją kortą vykti į JAV, todėl jie nusprendė įregistruoti savo santuoką. Ketino vykti į Ameriką. Tačiau tai padarę, nusprendė niekur nevažiuoti ir daugelio tokį geidžiamą dokumentą įkišo giliai į stalčių.

„Pagalvojome, kad ir Lietuvoje gerai, kam mums ta Amerika“, – juokėsi mergina.

Klaipėdietė prisimena savo vyro vadovo reakciją, kai šis paprašė valandos pertraukos, mat nori „apsiženyti“.

„Direktorius išpūtė akis ir prisakė Andriui į darbą negrįžti. Liepė švęsti“, – sakė L.Žukaitė.

Susitikę neišsiskyrė

Pora susipažino prieš trejus metus. L.Žukaitė pasakojo, kad į savo būsimą vyrą ji vis žvilgčiodavo, nes abu nuolat linksmindavosi tame pačiame klube. Vėliau pasirodė, kad Andrius taip pat visus metus stebėjo žavią merginą, kol išdrįso su ja susipažinti. Klube švęsdamas savo gimtadienį jis pagaliau priėjo prie šviesiaplaukės. Po kelių dienų įvyko pirmasis jų pasimatymas, po kurio pora taip ir neišsiskyrė. Jau po mėnesio jiedu ėmė gyventi kartu, o netrukus ir įteisino santuoką.

Tiesa, vestuvių puotos poros draugai dar laukia. L.Žukaitė svarstė, kad kitą vasarą greičiausiai prisiruoš susituokti bažnyčioje ir surengti vestuvių šventę.

Merginas ir samdo

Į grožio meistrų rengiamus šukuosenų pristatymus galima patekti ne tik iš modelių agentūrų.

Kartais ant didžiųjų Klaipėdos grožio salonų durų kabo skelbimai, kviečiantys modelius, jų pasitaiko ir spaudoje, o neretai gražias merginas profesionalai užkalbina gatvėje ar klube. Simpatiškos panelės, kurios nori patirti nuotykį ir nebijo pasidaryti drąsią, ekstravagantišką šukuoseną, laukiamos visuose didžiuosiuose salonuose, kurie rengia šukuosenų pristatymus publikai.

Kaip dienraščiui sakė „Aidos studijos“ vadybininkas Viktoras Krupskis, pastaruoju metu studija stengiasi samdyti profesionalias manekenes, tačiau kartais klube pastebėta mergina būna gražesnė už visą katalogą profesionalių modelių. Be to, modeliai ne visada ryžtasi pasidaryti įdomesnį kirpimą. Tuomet paprasčiau susitarti su mergina, nepriklausančia agentūrai.

Šukuosenas demonstruoti norinčių panelių netrūksta. V.Krupskio teigimu, per šešerius metus susidarė ratas merginų, kurios su nekantrumu laukia naujų renginių, pristatymų ir ryžtasi net ekstremaliai pakeisti savo įvaizdį.

Įkalba klientes

Salono „Viva“ vadovė Viktorija Vaišvilaitė dienraščiui sakė, kad į savo renginius dažnai kviečia ne tik jaunas gražuoles, bet ir brandesnes gražias moteris, kurios yra „Vivos“ klientės. Kasmet šis salonas puošia ir „Mis Klaipėda“ rinkimuose dalyvaujančias merginas, kurios ir po konkurso mielai sutinka dalyvauti grožio renginiuose.

„Moterims įdomu pasikeisti, atrodyti naujai, o sukurtą įvaizdį pademonstruoti publikai ar fotografuotis fotosesijose juk nesunku?“ – svarstė V.Vaišvilaitė.

Ji taip pat sakė, kad dažnai į renginius kviečia nuolatines klientes. Kai kūrė „Legendinių moterų“ projektą, į įžymybes panašias moteris V.Vaišvilaitė užkalbindavo ir gatvėje. Kol kas nė viena moteris neatsisakė dalyvauti grožio projektuose.

„Juk grožis traukia, tiesa?“ – šypsojosi salono vadovė.
Reda Baltinaitė

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Moterims su žyma , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.