Baigta „Superdome” arenos evakuacija Naujajame Orleane

JAV žiniasklaida praneša, kad Naujajame Orleane baigta „Superdome” arenos evakuacija. Autobusai su paskutiniais trimis šimtais žmonių jau išvyko, arenoje liko tik pusantro metro aukštį siekiančios šiukšlių krūvos, remdamasi naujienų agentūra „Novosti” praneša ELTA.

Pranešama, kad prie Naujojo Orleano konferencijų centro vis dar susirinkę apie 2 tūkst. žmonių. JAV nacionalinės gvardijos atstovo Bernardo Maklaflino (Bernard McLaughlin) teigimu, „Superdome” arenoje iš viso prisiglaudė 20 tūkst. žmonių, o Konferencijų centre – apie 25 tūkst. žmonių.

JAV valdžia kol kas negali paskelbti tikslaus uragano „Katrina” (Katrina) aukų skaičius, tačiau teigia, kad šis gali siekti tūkstančius. Apie tai kalba ir Luizianos valstijos gubernatorė Ketlina Blanko (Kathleen Blanco) bei Naujojo Orleano meras.

Vien tik Šv. Gabrieliaus kalėjime įsikūrusiame morge laukiama 1-2 tūkst. žuvusiųjų kūnų. Tuo tarpu Senato daugumos lyderis gydytojas Bilas Fristas (Bill Frist), apsilankęs Naujojo Orleano oro uoste įsikūrusioje karinėje ligoninėje, sakė, kad „kasdien miršta daugiau nei 8-10 žmonių”.

Liudininkų teigimu, daugiausia žmonės miršta nuo dehidratacijos ar sveikatos sutrikimų.
2005-09-04 12:59

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Pasaulyje su žyma .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.