Žymos archyvas: vingilas

Skaudi „Atlanto“ nesėkmė Vilniuje

Po puikios pergalių serijos Klaipėdos „Atlanto” futbolininkai vėl klumpa. Antradienį uostamiesčio ekipa Vilniuje net 0:3 pralaimėjo „Žalgirio” komandai. Kova Rungtynes aktyviau pradėjo mūsų žaidėjai. Gerų progų neišnaudojo puolėjas iš Kroatijos Luka Aničičius. 13-ąją min. net … Skaityti toliau

Netikusi čempionato pradžia

Tragiškesnės Lietuvos futbolo A lygos pirmenybių pradžios Klaipėdos „Atlanto” futbolininkai negalėjo įsivaizduoti. Praleidę apmaudų įvartį per pridėtą laiką, uostamiesčio žaidėjai pralaimėjo Vilniaus „Žalgiriui” 1:2. Įpusėjus antrajam kėliniui, klaipėdiečiai atidavė iniciatyvą vilniečiams, kurie 80-ąją min. išlygino … Skaityti toliau

Lygiosios su čempionato lyderiu „Atlanto” netenkino

Užvakar rungtynėmis Kaune tarp vietos „FBK Kauno” ir Klaipėdos „Atlanto” komandų prasidėjo Lietuvos nacionalinės futbolo klubų asociacijos (NFKA) A lygos čempionato XXIX turas. FBK KAUNAS – ATLANTAS 1:1 (0:0) 2006 m. rugsėjo 23 d. Kauno … Skaityti toliau

„Atlantas” nepasigailėjo vilniečių

Klaipėdos „Atlanto” futbolininkai sėkmingai pradėjo oficialų futbolo sezoną. Pirmosiose Lietuvos futbolo taurės aštuntfinalio rungtynėse jie namie sutriuškino Vilniaus „Žalgirio-2” komandą net 5:0. Rungtynės prasidėjo 45 min. vėliau, nes prie Jakų sugedo vilniečių autobusas. Lūkuriuojantys žiūrovai, … Skaityti toliau

12 turas: „A lygoje” pergales šventė svečiai

Pasibaigus pertraukai dėl rinktinės varžybų trečiadienį toliau tęsėsi kovos „A lygos” čempionate. 12 turo varžybose visas pergales iškovojo svečiai – nugalėjo visas pirmaujančių komandų trejetas bei sostinės klubai „Žalgiris” ir „Vilnius”. Pirmosios dienos varžybos vyko … Skaityti toliau