Žymos archyvas: stūmimas

R.Vyšniauskas – vicečempionas

Klaipėdietis Ramūnas Vyšniauskas tapo vakar Italijoje pasibaigusių Europos sunkiosios atletikos pirmenybių vicečempionu. Svorio kategorijos iki 105 kilogramų grupėje rungtyniavęs Lietuvos stipruolis stūmimo veiksmu iškovojo aukso medalį, o už rovimo ir dvikovės rezultatus pelnė du sidabro apdovanojimus. Rovimo varžybas laimėjo rusas … Skaityti toliau

Paskelbta kategorijoje Sportas | Žymos: , , , , , , , , , | 1 komentaras

Olimpinė vicečempionė grįžta į daugiakovės elitą

Neseniai traumas išsigydžiusiai A.Skujytei iki geriausio šį sezoną penkiakovės rezultato pasaulyje pritrūko tik trijų taškų Sėkmingas daugiakovininkės Austros Skujytės pasirodymas Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate – daug žadanti paraiška kovo 2-4 dienomis Birmingeme (Anglija) vyksiančioms 29-osioms Europos pirmenybėms: Kaune … Skaityti toliau

Paskelbta kategorijoje Sportas | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , | 1 komentaras

Lietuviai žada grįžti iš Geteborgo su medaliu

Europos lengvosios atletikos čempionate dalyvaujančioje mūsų šalies rinktinėje debiutantų tris kartus daugiau nei senbuvių Šiandien rytą vyrų rutulio stūmimo kvalifikacinėmis varžybomis Švedijos mieste Geteborge startavo 19-asis Europos lengvosios atletikos čempionatas. Netrukus kovą pradėjo septynkovininkės, kurių gretose yra ir kaunietė Viktorija … Skaityti toliau

Paskelbta kategorijoje Sportas | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Komentuoti

Jauniai laimėjo lengvaatlečių mačą

Lietuvos sportininkai pranoko bendraamžius iš Estijos ir Latvijos Kaune įvykusį Baltijos šalių jaunių (iki 18 metų) lengvosios atletikos mačą laimėjo Lietuvos rinktinė. Pergalę lėmė 13 taškų Laimėję dešimt rungčių iš dvidešimties, mūsų šalies sportininkai bendroje įskaitoje surinko 279 taškus ir … Skaityti toliau

Paskelbta kategorijoje Sportas | Žymos: , , , , | Komentuoti

Vieta lengvaatlečių rinktinėje garantuota tik V.Aleknai

Lietuvos čempionate paaiškėjo sportininkai, dalyvausiantys Europos pirmenybėse Geteborge (Švedija) Kaune pasibaigus Lietuvos lengvosios atletikos čempionatui, sportininkų, jau anksčiau įvykdžiusių kvalifikacinius Europos pirmenybių normatyvus, gretas papildė patyrusi ieties metikė ir trenerė kaunietė Rita Ramanauskaitė. Šiuo metu aštuoniolika mūsų šalies lengvaatlečių yra … Skaityti toliau

Paskelbta kategorijoje Sportas | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Komentuoti

Sezoną pradėjo geriausiais rezultatais planetoje

Savaitgalį Alytuje vykusio Lietuvos atskirų veiksmų sunkiosios atletikos čempionato metu Fortūna geriausiam šalies sunkiaatlečiui Ramūnui Vyšniauskui nepagailėjo sėkmės – klaipėdiečio Dzūkijos sostinėje pasiekti rezultatai – geriausi pasaulyje šį sezoną. Šeštadienį surengtose varžybose R.Vyšniauskas iki 105 kg svorio kategorijos grupėje rovimo … Skaityti toliau

Paskelbta kategorijoje Sportas | Žymos: , , , , , , , | Komentuoti