Žymos archyvas: schumacheris

Pensininkas džiaugiasi gyvenimu

Septynis kartus iškovojęs pasaulio čempiono titulą Michaelis Schumacheris 2006 metais baigė savo karjerą „Formulės 1” lenktynėse. Atsisveikindamas su sportu ji pasakė: „Jei išėjęs į pensiją imsiu mirtinai nuobodžiauti, įsidarbinsiu padėjėju Corinnos arklidėse.” Kol kas jis … Skaityti toliau

„Formulės-1” lenktynes Turkijoje laimėjo F.Massa

Pirmąją pergalę per savo ketverių metų karjerą „Formulės-1” lenktynėse iškovojo brazilas Felipe Massa iš „Ferrari”. Sekmadienį Turkijoje vykusiame keturioliktajame 2006 metų pasaulio čempionato etape jis finišavo pirmas. Iš pirmosios pozicijos startavęs 24 metų brazilas 58 … Skaityti toliau

Pagaliau! Pirma Jensono Buttono pergalė

Vengrijoje ant nugalėtojų pakylos užlipo Jensonas Buttonas, Pedro de la Rosa ir Nickas Heidfeldas, tačiau lyderių Fernando Alonso ir Michaelio Schumacherio sąskaitose taškų nepadaugėjo. „Renault” komanda yra surinkusi 149, „Ferrari” – 140 taškų. Nors sunkių … Skaityti toliau

Vokiečio M.Schumacherio triumfas „Formulės-1” lenktynėse Vokietijoje

„Formulės-1” Vokietijos „Grand Prix” lenktynėse sekmadienį pirmasis finišo liniją kirto iš antrosios pozicijos startavęs septyniskart pasaulio čempionas Michaelis Schumacheris. Tai buvo trečioji vokiečio pergalė iš eilės. Lenktynės Vokietijoje itin sėkmingos buvo „Ferrari” ekipai – antrąją … Skaityti toliau

Prancūzijos Grand Prix pirmas finišavo M.Schumacheris

Septyniskart planetos čempionas bei antrąją vietą šiame sezone užimantis Michaelis Scumacheris sekmadienį laimėjo vienuoliktąjį šio sezono „Formulė-1” etapą – Prancūzijos Grand Prix lenktynes. Iš pirmos pozicijos startavęs 37 metų „Ferrari” ekipos pilotas vokietis M.Scumacheris dešimt … Skaityti toliau

„Formulė-1”: penktoji šio sezono F.Alonso pergalė

Baigėsi aštuntasis „Formulės-1” pasaulio lenktynių čempionato etapas – Didžiosios Britanijos „Grand Prix” varžybos. Tryliktąją pergalę iškovojo sekmadienį iš pirmosios pozicijos startavęs nugalėtojo titulą ginantis sezono lyderis – 24 metų „Renault” komandos narys ispanas Fernando Alonso. … Skaityti toliau

Formulės-1 Ispanijos GP etape triumfavo F.Alonso

Šeštąjį Formulės-1 pasaulio pirmenybių etapą – Ispanijos „Grand Prix” lenktynes – laimėjo čempiono titulą ginantis ir šio sezono lyderis Fernando Alonso iš „Renault” komandos. Tai buvo 11 ispano pergalė Formulė-1 Grand Prix lenktynėse. Antrasis finišo … Skaityti toliau

Vokietijoje greičiausias buvo M.Schumacheris

Gimtojoje Vokietijoje, Niurburgringo trasoje, vykusias „Formulės-1” Europos „Grand Prix” lenktynes laimėjo „Ferrari” lenktynininkas Michaelis Schumacheris. Jis įveikė „Renault” pilotą Fernando Alonso. Trečias finišavo M.Schumacherio bendraklubis iš „Ferrari” Felipe Massa. F.Alonso startavo iš pirmosios pozicijos ir … Skaityti toliau

„Formulės-1” etapą Australijoje laimėjo F. Alonso

Po įtemptų ir sudėtingų lenktynių ant pirmosios vietos laiptelio užlipo dabartinis „Formulės-1” čempionas „Renault” komandos atstovas Fernando Alonso. Antras finišavo suomis Kimi Raikkonenas iš „McLaren”. Trečias liko „Toyota” komandos narys Ralfas Schumacheris. Iškovotais taiškais džiaugėsi … Skaityti toliau

Malaizijos GP kvalifikacijoje nugalėjo G.Fisichella

Malaizijos GP kvalifikacijoje nugalėjo ir sekmadienio lenktynėse iš pirmosios pozicijos startuos „Renault” pilotas Giancarlo Fisichella. Kartu su juo iš pirmosios starto eilės lenktynes pradės „Honda” atstovas Jensonas Buttonas, o iškart už jo netikėtai išsirikiuos abu … Skaityti toliau