Žymos archyvas: jensonas

„Formulės-1” lenktynes Turkijoje laimėjo F.Massa

Pirmąją pergalę per savo ketverių metų karjerą „Formulės-1” lenktynėse iškovojo brazilas Felipe Massa iš „Ferrari”. Sekmadienį Turkijoje vykusiame keturioliktajame 2006 metų pasaulio čempionato etape jis finišavo pirmas. Iš pirmosios pozicijos startavęs 24 metų brazilas 58 … Skaityti toliau

Pagaliau! Pirma Jensono Buttono pergalė

Vengrijoje ant nugalėtojų pakylos užlipo Jensonas Buttonas, Pedro de la Rosa ir Nickas Heidfeldas, tačiau lyderių Fernando Alonso ir Michaelio Schumacherio sąskaitose taškų nepadaugėjo. „Renault” komanda yra surinkusi 149, „Ferrari” – 140 taškų. Nors sunkių … Skaityti toliau

Malaizijos GP kvalifikacijoje nugalėjo G.Fisichella

Malaizijos GP kvalifikacijoje nugalėjo ir sekmadienio lenktynėse iš pirmosios pozicijos startuos „Renault” pilotas Giancarlo Fisichella. Kartu su juo iš pirmosios starto eilės lenktynes pradės „Honda” atstovas Jensonas Buttonas, o iškart už jo netikėtai išsirikiuos abu … Skaityti toliau