Žymos archyvas: hansenas

Į Farerų salas – pergalės

Pergalė. Toks Lietuvos futbolo rinktinės tikslas per Europos čempionato atrankos mačą spalio 7-ąją Farerų salose. Rungtynės su Farerų salų rinktine Lietuvos futbolininkams šiemet yra paskutinės oficialios varžybos. 2008 metų Europos čempionato atrankos ciklo B grupės … Skaityti toliau

Vilniaus „Lietuvos rytas” – Vitorijos „Tau Ceramica” 65:63

(2)

Vilniaus „Lietuvos rytas” laimėjo 65:63, bet ši pergalė prilygo pralaimėjimui. Tam, kad laimėtų būtinu 8 taškų skirtumu, vilniečiams ketvirtajame kėlinuke pritrūko jėgų. Į atkrintamąsias varžybas iš šios grupės pateko Maskvos CSKA ir Vitorijos „Tau Ceramica”. … Skaityti toliau

„Žalgiris” pergalės sieks komandiniu žaidimu

(1)

Po dviejų savaičių pertraukos Kauno „Žalgiris” Eurolygos devintojo turo rungtynes šįvakar 21 val. 45 min. žais Ispanijoje su Vitorijos „Tau Ceramica”. Pergalės atveju Lietuvos čempionai, pasiekę šešias pergales iš 8 galimų, išsaugotų vienvaldžių A grupės … Skaityti toliau